Облік робочого часу за комп’ютером в навчальному закладі

Облік робочого часу за комп'ютером в навчальному закладі, можна сказати, необхідність.

Відвідування соціальних мереж і сайтів розважального характеру, перегляд мультимедійного контенту, який не має прямого відношення до навчального процесу, — це проблема, з якою стикається більшість сучасних шкіл і ВНЗ.

Учні замість того, щоб отримувати нові знання і навички, просто “відвідують” заняття, не виносячи з них ніякої користі. Що ж стосується лабораторних і контрольних робіт, то їх учні щасливо “здирають” у більш успішних одногрупників. Мало того, що результат такого навчання бажає кращого, так ще й викладачі відчувають труднощі при оцінці рівня знань учнів.

Якщо проблема неефективного використання учнями часу роботи за комп'ютером Вам знайома не з чуток і Ви хочете її скоріше вирішити, встановіть Yaware.TimeTracker. Сервіс дозволить Вам підвищити продуктивність роботи учнів на заняттях, а відповідно і рівень їх знань.

schools

Принцип роботи онлайн-сервісу Yaware

Сервіс встановлюється на комп'ютери учнів.

Yaware.TimeTracker запускається автоматично і моніторить діяльність за комп'ютером в навчальний час.

Сервіс фіксує інформацію про діяльність за комп'ютером: якими програмами, програмами та Інтернет-ресурсами користувалися Ваші учні та наскільки продуктивно використовували відведений для навчання час.

Готові звіти у вигляді графіків і таблиць Ваші викладачі отримуватимуть на email або ж зможуть проаналізувати дані онлайн у своєму особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати сервіс:

Налаштуйте продуктивність використання учнями програм і сайтів

Вкажіть, які програми, додатки та сайти знадобляться Вашим учням для виконання практичних, лабораторних і контрольних робіт.

Наприклад, якщо учні працюють в Pascal, Dreamweaver, Firebird, віднесіть ці програми в категорію продуктивно.

Відповідно ігри, розважальні ресурси, а також програми, які не знадобляться учням для роботи, можете сміливо додати в категорію “непродуктивно”.

Так викладачі зможуть без важкості оцінити, самостійно учні виконували завдання чи ні, а також наскільки сумлінно вони підходять до навчального процесу.

Надайте учням і викладачам доступ до особистої статистики

Маючи доступ до особистої статистики учні побачать, скільки конкретно часу у них йде на вирішення завдань, а скільки витрачається даремно. Учні знатимуть, робота з якими програмами й сайтами забирає у них багато часу і не дає змоги вчасно виконати лабораторну і контрольну роботу.

Викладачі, маючи доступ до статистики учнів про роботу за комп'ютером, зможуть об'єктивно оцінити рівень їх знань. Це дозволить уникнути конфліктів і спірних питань при виставленні оцінок.

Налаштуйте графік отримання звітів

Вкажіть, як часто Ваші викладачі отримуватимуть статистику про роботу учнів за комп'ютером: кожен день або раз в день / тиждень / місяць.

Можливо, Вашим співробітникам зручніше аналізувати дані щодня. А можливо, до перегляду статистики вони будуть вдаватися при необхідності, коли буде “розлад” в навчанні. Дані, отримані з Yaware.TimeTracker, допоможуть викладачеві повернути учнів до нормального ритму навчання. аналізуйте дані

Yaware.TimeTracker дозволяє вести облік діяльності учнів за комп'ютером в режимі реального часу. Викладачеві досить зайти у свій особистий кабінет, щоб дізнатися, чим займаються учні в даний момент і наскільки продуктивно використовують навчальний час.

звіти на пошту

Облік робочого часу за комп'ютером в навчальному закладі

Облік часу учнів

З Yaware.TimeTracker Ваші викладачі завжди будуть в курсі, чим займаються учні на заняттях і направити їх роботу в потрібне русло. Це дозволить підвищити успішність учнів і уникнути конфліктів при оцінці їх знань.

Чи зможете оцінити рівень навчальних досягнень учнів

Знаючи, чим займаються учні на заняттях, наскільки продуктивно використовують навчальний час, викладачі зможуть без зусиль визначити рівень їх знань.

Це допоможе Вашим співробітникам уникнути конфліктів при виставленні оцінок за лабораторні та контрольні роботи. Крім того, викладачі зможуть своєчасно “підтягнути” неуспішних учнів.

Дисциплінувати учнів

Учні, знаючи, що за ними ведеться спостереження, почнуть відповідальніше ставитися до навчального процесу. Ви побачите, з Yaware.TimeTracker вони не тільки перестануть спізнюватися, але і почнуть продуктивніше працювати за комп'ютером.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції