Успішне впровадження Yaware – будівельна компанія

Будівельна компанія погасила «пожежі» за допомогою Yaware.TimeTracker

З 2011 року, будівельна компанія працює над тим, щоб зробити якомога більше будинків: міцних, ізольованих від шуму та стійких до негативних атмосферних змін.

C чого все починалося? Чому вирішили запровадити тайм-трекер?

Роман, співвласник компанії, розповідає, що користуються Yaware c грудня 2020 року, а до цього аналізували активність персоналу на роутері: по трафіку, по відвідуванню непродуктивних сайтів, — але це не дало результату. Тому, вирішили знайти інструмент для детального інформування про те, чим займається персонал.

«Ми помітили, що впала продуктивність конструкторів. Ще одна проблема їх відділу — постійний потік кадрів. Тому, програму вибрали виключно під конструкторів, під те, що вони працюють в Archicad і Autocad на двох моніторах. Але, заодно вирішили подивитися, що роблять інші відділи.»

UA1

Плюс, у відділі конструкторів траплялися циклічні «пожежі» — співробітники періодично щось не встигали і компанії це дорого обходилося. У всіх сенсах: починаючи від будівництва і закінчуючи офісним забезпеченням.

Чому обрали Yaware?

«Були аналоги тайм-трекерів. Ми тестували Kickidler, але з Yaware легше вести переговори, простіше отримати технічну підтримку і можна провести безготівковий розрахунок. Також, це найпростіша програма по налаштуванню. Не треба було морочити голову з розгортанням додаткових сервісів для скріншотів, робити якусь серверну частину на базі клієнта. »

 

Що змінилося в компанії після впровадження трекера?

Компания использует Yaware.TimeTracker с декабря 2020 года. За это время им удалось повысить продуктивность сотрудников.

«Ми виявили працівника, який щодня по 4 години витрачав на різні дурниці, а для конструктора це велика втрата часу. Зрозуміло, що є перерви, ми не жорстка компанія і не обмежуємо персонал. Для нас нормально 5-6 годин продуктивної роботи.»

UA2

Yaware.TimeTracker вказав на моменти, які впливали на імідж компанії. Виявилося, що працівник використовував технології, які є свого роду унікальними, на аутсорсі. Він також брав проєкти, які робив у рамках компанії і розміщував портфоліо на Facebook.

«Саме в Yaware ми побачили, що людина багато сидить в Facebook і Gmail. Чому, якщо основна комунікація ведеться в Telegram?»

Роман розповідає, що в компанії давно використовують систему контролю доступу. Перевіряють коли людина приходить і йде з офісу, як часто залишає робоче місце, виходить на перекури.

«СКУД — це інструмент контролю, але з Yaware «пожеж» стало менше. Ми побачили, що хороші конструктори дійсно не встигають і багато працюють, тому віддали частину їх обов'язків на аутсорс.»‎‎

Завдяки Yaware, керівники побачили нюанси не тільки в роботі персоналу, але і знайшли те, що потрібно покращити з боку бізнесу. Зрозуміли, що працівники дійсно можуть не встигати, а до цього було розмите розуміння того, скільки часу персоналу потрібно для того, щоб щось сконструювати.

Результати

Які проблеми розв’язав трекер?

  • непродуктивні працівники
  • злив інформації та недобросовісна поведінка персоналу
  • неправильний розподіл навантаження всередині компанії

Які звіти найбільш корисні?

  • зведення по діяльності
  • аналіз працівника
  • використані додатки

«Колеги дивляться в мобільному додатку тільки продуктивність підлеглого. Зайшли й перевірили в режимі реального часу. Я ж користуюся комп'ютером. Якщо загальні показники в нормі, то особисті звіти вже не дивимось. Розуміємо, що хлопцям просто не вистачає часу.»

UA3

“Ми виявили, що один працівник по 4 години щодня витрачає на особисті справи, а інший — використовує наші унікальні технологи на аутсорс. Yaware.TimeTracker вказав на моменти, які впливали на безпеку компанії та ефективність роботи.”

Роман
співвласник будівельної компанії
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції