Партнерська програма – компанія Tucha

Tucha — перший український провайдер хмарної інфраструктури. Компанія працює з 2012 року і за цей час впровадила понад 2000 проєктів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури і захисту даних у хмарі.

У 2013 році компанія стала нашим партнером. Ми розпитали Володимира Мельника, директора Tucha, про переваги співпраці з Yaware і те, як їм вдається отримувати високу партнерську винагороду.

Чому ви стали партнером Yaware?

“‎‎Співпрацю ми почали так давно, що навіть не згадаю, коли та як саме це відбувалося:-). А от чому — пригадую добре. Ми відразу помітили, що маємо багато спільного з вами: відповідальний підхід до своєї справи, щира зацікавленість у роботі з кожним клієнтом та партнером. Та, головне, з Yaware у нас спільна мета — покращувати роботу бізнесу, сприяти більш продуктивній роботі компаній без зайвих витрат у часі, фінансах та людських ресурсах.”

Володимир говорить, що Yaware.TimeTracker відмінно доповнює хмарні рішення Tucha: «Замовляючи в нас віртуальний сервер для виносу роботи команди у хмару, клієнт може одразу отримати також спеціальний продукт для підвищення загальної продуктивності роботи команди та розвитку дисципліни кожного окремого співробітника.»

Директору Tucha співпраця здалася зручною та вдалою для клієнтів. Так воно і вийшло.

Які методи ви використовуєте для залучення клієнтів?

Компанія Yaware не обмежує партнерів у виборі способів залучення клієнтів, і це чудово. Розмаїття дозволяє кожній компанії вибирати для себе найбільш зручні та ефективні варіанти.

“Ми зупинилися на розміщенні інформації про Yaware та продукт на нашому сайті, а також практикуємо особисті рекомендації сервісу клієнтам під час бесіди або електронного листування”.

Отож, коли клієнт замовляє, скажімо, віртуальний сервер для виносу на нього робочих місць співробітників і бажає при цьому підвищити продуктивність роботи команди завдяки спеціальним інструментом, працівники Tucha знайомлять його із сервісом Yaware.TimeTracker.

Що вам найбільше подобається у партнерській програмі Yaware?

“Ми цінуємо наявність різних форм партнерської винагороди. Зручно те, що є не лише фінансовий відсоток за приведених клієнтів, а й виведення цієї винагороди послугами. Ми використовуємо саме цю форму: отримуємо знижки на користування сервісом та придбання ліцензій для користування всередині нашої компанії. Словом, подобається гнучкість у способах винагороди та можливість використання її за власними потребами.”

“‎‎З Yaware у нас є спільна мета — покращувати роботу бізнесу без зайвих витрат”
Володимир Мельник
Технічний директор, Tucha
https://tucha.ua/uk/
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції