Успішні приклади впровадження Yaware

“Yaware.TimeTracker змінив наш погляд на робочий процес. Тепер керівник знає, де був віддалений працівник, що робив і скільки часу на це витратив? Ми бачимо, коли ресурси направляються в неправильне русло і розуміємо, що із цим робити.”
Тетяна Коваль
керівник відділу персоналу та комунікацій компанії Visotsky Inc. Kyiv
“Yaware працює на благо сумлінних працівників. 95% співробітників, які на наш погляд були відповідальними, такими і виявилися згідно Yaware, а інші 5% — беруть з них приклад. Програма допомагає контролювати «диванний» офіс та прозоро показує, відпрацював віддалений персонал чи ні. Також, по Yaware розраховуємо компенсацію оплати за відпустку, лікарняне чи перепрацювання.”
Ігор
провідний спеціаліст по процесах системи менеджменту якості
“З Yaware ми позбулися балачок в скайпі про фільми, дітей і новини. Керівник бачить, як часто працівник перериває роботу і знову відновлює її, чи є його робочий цикл стабільним. Трекер допоміг нам підсилити слабкі сторони компанії.”
Костянтин Томашик
керівник компанії Zakupka
“Ми виявили, що один працівник по 4 години щодня витрачає на особисті справи, а інший — використовує наші унікальні технологи на аутсорс. Yaware.TimeTracker вказав на моменти, які впливали на безпеку компанії та ефективність роботи.”
Роман
співвласник будівельної компанії
“Мені доручили пошук і підбір ПЗ для обліку робочого часу. Я переглядав кілька варіантів, вибирав між Yaware і Kickidler. Євген повністю відповідав за тестування, інсталяцію та впровадження програми. Його також призначили адміністратором майбутнього сервісу.”
Євген
системний адміністратор
“Важливий момент — це момент правильного позиціонування та комунікації. Потрібно людям пояснювати, для чого ми встановлюємо програму, як працювати з системою, які є норми та правила.”
Сергій Парубець
Завідувач сектору технічного захисту інформації у компанії УКРДІПРОМЕЗ
“Нам потрібен тайм-трекер, який потребує найменших зусиль у налаштуванні та адмініструванні. Тому Yaware — баланс між ціною та нашими цілями.”
Віталій Бодров
Head of support, Рокет Делівері
“Коли наші працівники почали працювати віддалено, ми не розуміли, у який час вони працюють, та у чому причина невиконання обсягу робіт. Нам потрібно було контролювати роботу. Тоді ми звернулися в пошуки трекера, один із них був Yaware.”
Максим Семеняка
співвласник, Інженерно-конструкторське бюро Панорама
"Якщо йдеться про використання даних від Yaware для підвищення ефективності, то я використовую їх для аналізу робочого часу та розподілу завдань. Додатково, дані від Yaware допомагають виявляти часові витрати на різні завдання."
Катерина
Менеджерка продукту
"Завдяки Yaware, продуктивність нашої команди зросла під час роботи з віддаленого доступу. Інтерфейс дуже інтуїтивний, зворотний зв'язок від Yaware допомагає покращити продуктивність, а також наші співробітники дали позитивний відгук про цей продукт, і наші побоювання виявилися необґрунтованими."
Дмитро
СЕО
"Для мене важливо, що Yaware надає можливість аналізувати ефективність роботи та перегляду результатів партнерської програми. Хоча відсутність докладної інструкції на початковому етапі може бути трохи викликом, загалом я задоволений."
Максим
керівник проекту
"За допомогою Yaware я зміг підвищити відповідальність та аналізувати системне зниження ефективності."
Юрій
СЕО
"В нашій компанії оцінка дисципліни працівників базується на даних Yaware. Це допомагає управлінцям та самому Yaware спільно підтримувати дисципліну."
Олександр
"Головною перевагою Yaware для мене є підвищення продуктивності. Є певні обмеження, наприклад, він не відстежує час, витрачений на дзвінки. Це через те, що не відбувається трекінг фонового дзвінка, але замість цього відстежується активне вікно."
Азамат
керівник відділу
"Я оцінив Yaware на 10 балів. Для мене дуже важливе відстежування реального часу, який витрачається на рішення завдань та на роботу в робочий час. Це допомагає мені контролювати те, чим займаються співробітники."
Віталій
керівник відділу
"Я задоволена можливістю спостерігати за співробітниками, коли їх стало дуже багато. Також це допомагає перевіряти їх завантаженість та робочий час. Змінилися мої цілі і тепер трекер став корисним інструментом для менеджера та в плані оцінки переробок перед оплатою."
Тетяна
СЕО
"Оцінюю Yaware на 9 з 10 балів, вона стала невід'ємним інструментом для моніторингу моєї команди, особливо в пост-ковідний період. Вона дозволяє нам контролювати співробітників навіть у віддаленому середовищі."
Вадим
директор
"В умовах карантинних обмежень оцінка продуктивності роботи стала важливою частиною нашої діяльності. Yaware надає нам засоби ефективно відстежувати продуктивність на віддалених робочих місцях."
Олег
директор компанії
"Слідкувати за активністю співробітників дуже важливо, і Yaware це вдається робити ідеально. Використання Toggle не є надто зручним і часто глючить. Усе це вигідно компенсується використанням Power BI для аналізу."
Станіслав
"Загалом, я задоволений роботою Yaware. Основний дашборд і можливість групування програм – це те, що мені сподобалось. Я не зустрів ніяких серйозних проблем, хоча більш докладна деталізація б увійшла в нагоду."
Олександр
керівник офісу
"Зараз, коли все більше людей працюють вдома, Yaware стає надзвичайно корисним інструментом. Я б рекомендував його спробувати. Подальше вдосконалення функцій допоможе зробити його ще більш цінним для бізнесу."
Вадим
генеральний директор
"При незрозумілих ситуаціях я використовую Yaware час від часу. Я отримую звіти на електронну пошту та аналізую інтерфейси користувача. Декілька функцій, які я часто використовую, – це додавання користувачів (UX) і генерація звітів для аналізу оболонок. Функціональність Yaware оцінюю на 8 з 10."
Дмитро
СЕО
"Моя мета використання Yaware – стежити за продуктивністю працівників та контролювати час їх роботи, виявляти можливі запізнення."
Сергій
директор
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції