Підвищуйте свій дохід за допомогою відстеження в реальному часі

Yaware.TimeTracker – це програмне забезпечення для відстеження в реальному часі, яке може бути корисним підприємствам електронної комерції для моніторингу продуктивності своїх співробітників, оптимізації робочих процесів і підвищення прибутковості.

Використовуючи відстеження в режимі реального часу для моніторингу ефективності електронної комерції та прийняття рішень на основі даних, ви можете покращити користувацький досвід вашого веб-сайту, підвищити коефіцієнт конверсії та, зрештою, збільшити свій дохід.

capterra
g2
crozdesk
13 роківна ринку
3100+компаній
40+ країнсвіту

Переваги Yaware як тайм-трекера для електронної комерції

З Yaware time tracker ви можете:

  • Ефективно планувати свій робочий день та розподіляти навантаження рівномірніше.
  • Відстежувати час, витрачений на кожне завдання.
  • Автоматизувати розрахунок очікуваної оплати за відпрацьовані години.
  • Отримувати звіти, які дозволяють аналізувати продуктивність, виявляти витік часу (наприклад, на неефективні інструменти, соцмережі та сайти) та підвищувати ефективність роботи.
  • Надсилати звіти клієнтам для підтвердження часу, витраченого на роботу, та отримання оплати.
  • Вести завдання та цілі проекти в системі, без додаткового трекера завдань. Зберігати робочу історію по кожному завданню та аналізувати її, щоб виявити слабкі місця та підвищити рівень навичок.
  • Тримати фокус на виконанні завдань без відволікання на непотрібне та витрат часу на написання звітів.
  • Підтримувати здоровий баланс між роботою та життям, підвищуючи дисципліну на роботі та звільняючи для себе час, який був раніше втрачений.

Функції інструментів для відстеження часу в електронній комерції

icon

Відстеження часу

Основна функція інструменту для відстеження часу полягає в тому, щоб дозволити користувачам відстежувати час, який вони витрачають на конкретні завдання або проекти. Інструменти електронної комерції дозволяють користувачам відстежувати час, витрачений на такі завдання, як обробка замовлень, доставка, підтримка клієнтів тощо.

icon

Виставлення рахунків

Yaware.TimeTracker пропонує функції виставлення рахунків та виставлення рахунків. Ці функції дозволяють користувачам створювати рахунки на основі відстеженого часу і виставляти рахунки клієнтам або замовникам за свої послуги.

icon

Управління проектами

Відстеження в режимі реального часу для електронної комерції пропонує функції управління проектами, такі як призначення завдань, відстеження прогресу та інструменти для співпраці, що дозволяють користувачам керувати та відстежувати свої проекти від початку до кінця.

icon

Звітність та аналітика

Інструмент відстеження часу для електронної комерції пропонує користувачам можливість створювати звіти та аналізувати дані про свій час, щоб визначити області для вдосконалення та оптимізації своїх процесів.

Як використовувати Yaware.TimeTracker для електронної комерції?

Крок 1

icon

у системі Yaware.

Крок 2

icon

Встановіть Yaware.TimeTracker на всі пристрої, якими користуються ваші співробітники. Це можна зробити, надіславши своїм співробітникам спеціальний email із посиланням, або масово через внутрішню мережу.

Крок 3

icon

Налаштуйте відділи, графіки роботи та зробіть інші налаштування згідно своїх потреб.

Крок 4

icon

Відстежуйте дані, зібрані Yaware.TimeTracker, щоб визначити області для покращення. Використовуйте звіти для аналізу часу, витраченого на різні завдання, виявлення вузьких місць у продуктивності та оптимізації робочих процесів.

Успішні приклади впровадження Yaware

netpeak visotskiy tickets.ua bogdan zakupka binotel

Використовуючи Yaware.TimeTracker, підприємства електронної комерції можуть оптимізувати свої робочі процеси, підвищити продуктивність і знизити ризик крадіжки часу або прокрастинації. Маючи точні дані про те, як витрачається час, компанії можуть приймати обґрунтовані рішення щодо кількості персоналу, потреб у навчанні та визначення пріоритетів проектів.

Хочете почати використовувати Yaware.TimeTracker? Зареєструйтесь прямо зараз.

Більше того, Yaware пропонує 14 днів безкоштовного користування програмою, щоб ви могли відчути її функціональність в повній мірі!

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції