Програмне забезпечення для відстеження часу для архітекторів

Хочете виконувати всі свої проєкти швидше та ефективніше? Забудьте про зірвані дедлайни та сумніви клієнтів щодо обсягу робіт.

Yaware пропонує рішення для архітектурних бюро, яке задовольнить як архітекторів, так і їхніх клієнтів.

Ви можете застосовувати Yaware як для внутрішнього використання у вашій компанії, так і для побудови партнерських відносин з вашими клієнтами або підрядниками.

capterra
g2
crozdesk
13 роківна ринку
3100+компаній
40+ країнсвіту

Легке управління з відстеженням часу для архітекторів

Точний облік робочого часу: Архітектори часто працюють над кількома проєктами водночас, і відстежувати час, витрачений на кожен з них, може бути складно. Програмне забезпечення для відстеження часу може надати точну і детальну інформацію про час, витрачений на різні завдання, що дозволяє архітекторам правильно виставляти рахунки клієнтам і більш ефективно управляти своїм часом.

Розподіл ресурсів: Програмне забезпечення для відстеження часу може допомогти архітекторам ефективно розподіляти ресурси. Вони можуть визначити, які проекти потребують більшої уваги, і відповідно розподілити ресурси.

Управління бюджетом: Програмне забезпечення для відстеження часу може допомогти архітекторам ефективніше управляти своїм бюджетом. Вони можуть відстежувати, скільки часу і ресурсів витрачають на кожен проект, що дозволяє їм приймати кращі рішення щодо розподілу бюджету та управління проектами.

Продуктивність: Програмне забезпечення для відстеження часу може підвищити продуктивність, допомагаючи архітекторам виявляти трудомісткі завдання та оптимізувати робочий процес. Воно також може дати уявлення про те, скільки часу витрачається на неоплачувані завдання, що дозволяє архітекторам зосередитися на оплачуваній роботі.

Особливості інструментів для відстеження часу для архітекторів

icon

Автоматизований облік робочого часу

Тайм-трекінг для архітекторів дозволяє повністю автоматизувати облік робочого часу, враховуючи заплановані відпустки, вихідні та лікарняні. Ви будете знати, скільки годин співробітник відпрацював, а скільки витратив на особисті справи (заплановані обідні перерви або понаднормові виходи на роботу).

icon

Відстеження та підвищення продуктивності

Усі програми, веб-сайти та види офлайн-активності, якими співробітник займається протягом дня, поділяються на “продуктивні” та “непродуктивні”. У звітах ви побачите пропорції продуктивного та непродуктивного використання часу і зможете використовувати ці дані для оптимізації роботи в офісі в цілому.

icon

Відстеження проектів з Yaware

Створюйте завдання, призначайте відповідальних і насолоджуйтеся простим трекером завдань, який ми створили для вас. Головна відмінність від більшості трекерів полягає в тому, що наша система об'єктивно відзначає час, витрачений на вирішення завдання, а не покладається на приблизний розрахунок виконавця.

icon

Прозорий автоматичний розрахунок заробітної плати

Трекер часу Yaware здатний автоматизувати розрахунок компенсації співробітникам за відпрацьований час. Ваш клієнт, отримавши такий звіт і перевіривши його, не матиме жодних сумнівів щодо обсягу роботи і витраченого на неї часу.

Як використовувати Yaware TimeTracker для архітектурних бюро?

Крок 1

icon

Крок 2

icon

Надішліть запрошення своїм співробітникам з системи. Запрошення буде містити спеціальне посилання для завантаження програми, а також будь-які необхідні інструкції.

Крок 3

icon

Налаштуйте систему під свої потреби. Вкажіть графік роботи вашої команди, розділіть команду на відділи, додайте список небажаних додатків і веб-сайтів. Або ж ви можете залишити налаштування за замовчуванням і вносити зміни за потреби.

Крок 4

icon

Почніть відстежувати час.

Успішні приклади впровадження Yaware

netpeak visotskiy tickets.ua bogdan zakupka binotel

Не забудьте обговорити використання тайм-трекера для архітекторів зі своїми співробітниками. Поясніть, що нова функція не для тотального контролю чи моніторингу підлеглих, а для прозорих взаємовідносин з працівниками, аналізу робочого навантаження та оптимізації процесів.

Хочете розпочати використовувати Yaware.TimeTracker?

Ми пропонуєм 14 днів безкоштовного тесту, створіть акаунт та спробуйте всі функції сервісу

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader
Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції