Облік робочого часу для медичної галузі

Yaware.TimeTracker допомагає медичним закладам підвищити ефективність роботи медичного персоналу, оптимізувати призначення та облік медичних процедур.

Автоматичний облік робочого часу дозволить відслідковувати час, витрачений на прийом пацієнтів, адміністративні обов'язки та діагностичні процедури.

capterra
g2
crozdesk
13 роківна ринку
3100+компаній
40+ країнсвіту

Приклади та переваги використання сервісу для медичної галузі

Моніторинг робочого часу лікарів і медичного персоналу: Система може допомогти відстежувати робочий час лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу для забезпечення відповідності графікам роботи та вчасного надання медичних послуг.

Управління графіками черг: Важливо мати ефективний графік черг для розподілу медичного персоналу так, щоб було забезпечено адекватне обслуговування пацієнтів. Система може допомагати в оптимізації цього процесу.

Аналіз робочої продуктивності: Система може збирати дані про робочий час та ефективність працівників, що дозволяє аналізувати та вдосконалювати робочі процеси в медичних установах.

Керування проектами та завданнями: Для адміністративного персоналу можливості системи допомагають в ефективному керуванні проектами, завданнями та адміністративними обов'язками.

Оптимізація ресурсів: Відстеження робочого часу допомагає уникати перевантажень або недостатньої кількості медичного персоналу, забезпечуючи ефективне використання ресурсів.

Особливості інструментів для відстеження часу для медичної галузі

icon

Автоматичний облік робочого часу та активностей

Тайм-трекінг для медичної галузі дозволяє повністю автоматизувати облік робочого часу, враховуючи заплановані відпустки, вихідні та лікарняні. Ви будете знати, скільки годин співробітник відпрацював, а скільки витратив на особисті справи (заплановані обідні перерви або понаднормові виходи на роботу).

icon

Відстеження часу на прийом пацієнтів

Усі програми, веб-сайти та види офлайн-активності, якими співробітник займається протягом дня, поділяються на “продуктивні” та “непродуктивні”. У звітах ви побачите пропорції продуктивного та непродуктивного використання часу і зможете використовувати ці дані для оптимізації роботи в цілому.

icon

Відстеження проектів з Yaware

Створюйте завдання, призначайте відповідальних і насолоджуйтеся простим трекером завдань, який ми створили для вас. Головна відмінність від більшості трекерів полягає в тому, що наша система об'єктивно відзначає час, витрачений на вирішення завдання, а не покладається на приблизний розрахунок виконавця.

icon

Багато наглядних звітів

Регулярно переглядайте звіти Yaware для покращення організаційних процесів та якості надання послуг.

Як використовувати Yaware TimeTracker для медичних закладів?

Крок 1

icon

Крок 2

icon

Надішліть запрошення своїм співробітникам з системи. Запрошення буде містити спеціальне посилання для завантаження програми, а також будь-які необхідні інструкції.

Крок 3

icon

Налаштуйте систему під свої потреби. Вкажіть графік роботи вашої команди, розділіть команду на відділи, додайте список небажаних додатків і веб-сайтів. Або ж ви можете залишити налаштування за замовчуванням і вносити зміни за потреби.

Крок 4

icon

Почніть відстежувати час.

Успішні приклади впровадження Yaware

netpeak visotskiy tickets.ua bogdan zakupka binotel
Хочете розпочати використовувати Yaware.TimeTracker?

Ми пропонуєм 14 днів безкоштовного тесту, створіть акаунт та спробуйте всі функції сервісу

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції