Зручний моніторинг діяльності співробітників за комп’ютерами

Yaware.TimeTracker – це не тільки автоматична система обліку робочого часу та оцінки ефективності роботи, а й програма для моніторингу діяльності співробітників за комп'ютерами.

Програма моніторингу комп'ютерів співробітників від Yaware – це і зручно для керівника, і дає змогу вести облік часу з мінімальним втручанням в особистий простір працівника.

Можливості програми моніторингу комп'ютерів співробітників Yaware

Моніторинг програм, додатків і сайтів

У базі даних Yaware.TimeTracker понад 15000 тисяч програм і сайтів, кожен з яких має свою категорію продуктивності.

Yaware.TimeTracker фіксує, з якою програмою або сайтом працює співробітник і присвоює відповідну категорію продуктивності. При цьому одні й ті самі ресурси мають різну продуктивність для співробітників різних відділів.

Наприклад, для менеджера з продажу Skype і чати – це продуктивний час роботи, коли для бухгалтера або програміста – непродуктивний.

⏱ Автоматичний табель обліку часу

Табель обліку часу є обов'язковим документом на будь-якому підприємстві. Автоматичний табель обліку часу від Yaware заощадить час ваш і ваших співробітників. Програма для відстеження дій на комп'ютері збирає інформацію про час роботи кожного співробітника: о котрій годині розпочав роботу, закінчив і пішов на перерву.

Також сюди відносяться дані про загальний відпрацьований час по днях, а також невиходи на роботу за певний період (місяць, квартал, рік).

🐱‍👤 Скріншоти екрана і знімки веб-камери

Програма моніторингу комп'ютерів співробітників від Yaware має таку функцію, як скріншоти екрана і знімки веб-камери. З її допомогою ви зможете провести детальний облік робочого часу співробітників і наочно побачити, чим вони займаються під час вашої відсутності, над вирішенням яких завдань працюють і якими програмами користуються.

Програма відстеження дій на комп'ютері та відвідування сайтів особливо актуальна для моніторингу роботи позаштатних співробітників і фрілансерів. Так ви будете впевнені, що віддалений співробітник працює над потрібним проектом.

Як використовувати Yaware для відстеження дій на комп'ютері?

Щоб почати використовувати програму моніторингу комп'ютерів співробітників від Yaware:

Крок 1

icon

Для цього заповніть коротку форму, вказавши ім'я та прізвище, електронну пошту, телефон (для допомоги у встановленні та налаштуванні сервісу). До того ж, перші 14 днів користування – безкоштовні.

Крок 2

icon

Встановіть програму і додайте співробітників

Після реєстрації ви потрапите в особистий кабінет. Тут ви можете завантажити Yaware-клієнт, а потім встановити його на всі комп'ютери, які хочете моніторити за допомогою сервісу.

Крок 3

icon

Згрупуйте співробітників за відділами

Об'єднайте співробітників у групи, відповідно до відділів, у яких вони працюють. Призначте менеджерів, які матимуть доступ до інформації про свою групу і зможуть, таким чином, аналізувати ефективність роботи персоналу.

Крок 4

icon

Задайте налаштування моніторингу

На цьому етапі ви можете вибрати необхідний вам функціонал програми для відстеження роботи співробітників за комп'ютером: моніторинг застосунків/сайтів, офлайн-активність, знімки екрана, знімки з веб-камери, звіти на email співробітникам з інформацією про їхню продуктивність тощо.

Зареєструйтеся зараз, щоб відчути підвищення продуктивності всього за 14 днів.

Спробуйте наш безкоштовний пробний період.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції