Програма обліку часу для бухгалтерії Yaware Timetracker

У вашому офісі кожен день нагадує звітний період? Незалежно від кількості співробітників, здається, що завжди не вистачає часу для виконання всіх завдань, чи не так?

Оптимізуйте процеси у бухгалтерії та забудьте про пропущені терміни та помилки в звітах з допомогою Yaware.

capterra
g2
crozdesk
13 роківна ринку
3100+компаній
40+ країнсвіту

Yaware - зручний і точний тайм-трекер для бухгалтерів

Рівномірний розподіл навантаження на всіх співробітників, здорова робоча дисципліна, яка дозволяє працювати без підвищених годин, керівництво, яке не стежить кожну хвилину за виконанням завдань – ці переваги можна отримати після впровадження тайм-трекінгу.

Програмне забезпечення для відстеження часу для бухгалтерів – це не рішення для повного контролю, а інструмент, який допомагає співробітникам та оптимізує роботу в компанії.

  • Використання системи відстежування часу автоматизує контроль за робочим часом співробітників і автоматично розраховує їхню зарплату. Це спростить процес виплати заробітної плати для вашого персоналу та виставлення рахунків клієнтам, особливо якщо ваші бухгалтери надають консультації або працюють з клієнтами як аутстаф.
  • Тайм-трекер буде відстежувати, скільки часу витрачається на кожне завдання, що допоможе в оцінці робочих процесів, виявленні проблемних сфер та плануванні робочого дня.
  • Відділ бухгалтерії часто має справу з завданнями, що суворо вимагають вчасного виконання, наприклад, складання звітів, оподаткування тощо. Тайм-трекер допоможе допомогти контролювати, скільки часу залишилося до кінцевого терміну та дозволить планувати робочий день відповідно до необхідних вимог.

Основні інструменти системи Yaware для бухгалтерів

icon

Автоматичне відстежування робочих годин

Для окремих відділів та всіх співробітників компанії, включаючи віддалених співробітників, гнучкі або гібридні робочі групи. Заплановані відпустки та неплановані відсутності, вихідні дні та підвищені години роботи. Кожна хвилина, витрачена на досягнення результатів, буде врахована.

icon

Відстеження часу для проектів та завдань

Створюйте завдання для бухгалтерів у розділі “Проекти”, призначайте їх підлеглим та фіксуйте час, протягом якого виконується завдання. Відстеження завдань допомагає організувати щоденну роботу та уникнути непередбачуваних ситуацій.

icon

Автоматизований розрахунок зарплати

На основі записаних офлайн і онлайн активностей. При виставленні рахунку клієнту додається об'єктивний звіт про робочу активність.

icon

Підвищення продуктивності

Шляхом усунення неефективних інструментів, веб-сайтів та діяльностей. Визначте “продуктивні” та “непродуктивні” інструменти та веб-сайти для кожного відділу або для всієї компанії та проаналізуйте, скільки часу витрачається.

icon

Звіти для глибинного аналізу

Надаємо 18 видів точних звітів, включаючи звіти в режимі реального часу, на основі даних, зібраних кожні 15 хвилин. Наше програмне забезпечення для відстежування часу для бухгалтерії збирає апаратні та програмні дані, щоб усунути помилки в звітах.

icon

Режим фокусування

Допомагає співробітникам сконцентруватися на найважливіших документах, які вимагають повної уваги. Одне завдання за раз – це правило дозволяє досягати найвищої якості виконання завдань.

Як почати користуватися тайм-трекером Yaware?

Крок 1

icon

на безкоштовний пробний період. Після реєстрації ви отримаєте доступ в обліковий запис вашої компанії.

Крок 2

icon

Запросіть своїх співробітників. Після реєстрації ви зможете надіслати їм запрошення зі спеціальним посиланням, щоб вони завантажили та встановили програму Yaware. Або скористайтеся інструкцією із масового встановлення програми.

Крок 3

icon

Налаштуйте систему. Ви можете встановити робочі графіки, вказати відпустки та інші параметри, що стосуються робочого часу.

Крок 4

icon

Розпочніть відстежувати час. Yaware автоматично фіксуватиме робочі години, активності та перерви. А ви – не забувайте переглядати звіти й опрацьовувати отриману інформацію.

Хай досвід наших клієнтів надихне вас!

netpeak visotskiy tickets.ua bogdan zakupka binotel
Хочете спробувати Yaware.TimeTracker?

Yaware пропонує 14 днів безкоштовного використання програми, щоб ви могли повністю оцінити її функціональність!

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції