Успішне впровадження Yaware – Best leasing

Як в BEST Leasing отримують прозорі звіти за 2 кліки?

Сьогодні будь-яка людина, яка мріє мати автомобіль, з легкістю може собі це дозволити. 15 років компанія BEST Leasing дає клієнтам можливість отримати машину — від легкового автомобіля до сільськогосподарської техніки — поступово вносячи платежі та викуповуючи у компанії транспортний засіб.

Ми поговорили з Євгенієм Пінаєвим, системним адміністратором BEST Leasing про те, яку користь компанії приносить Yaware.TimeTracker Enterprise і що змінилося після впровадження програми.

З чого все починалося?

“Мені доручили пошук і підбір ПЗ для обліку робочого часу. Я переглядав кілька варіантів, вибирав між Yaware і Kickidler.”

Євген повністю відповідав за тестування, інсталяцію та впровадження програми. Його також призначили адміністратором майбутнього сервісу. Тому, шукав ПЗ, просте для себе і для користувача. Візуальна складова: те, як це працює, як виглядає і як сприймається — стало ключовим фактором.

“Я вибрав Yaware через зручний інтерфейс: проста і наочна візуалізація в особистому кабінеті. Знайти потрібну статистику можна всього за 2 кліки.”

Як працівники відреагували на впровадження тайм-трекера?

Рідко персонал з радістю сприймає програму моніторингу часу. Але, коли працівники покористувалися Yaware.TimeTracker, то оцінили користь.

“Сам процес адаптації допоміг співробітникам компанії зрозуміти, що тайм-трекер не такий страшний. Тепер їм легше звітувати перед керівництвом.
Через тиждень не пригадаєш, що ти робив минулого вівторка, а так — відкриваєш тайм-трекер і показуєш: ось, я займався тим-то. Для відповідальних працівників це дуже і дуже корисно.

Що змінилося в компанії після впровадження тайм-трекера?

“Ми помітили підвищення продуктивності тому, що співробітники зрозуміли — тайм-трекер працює, керівник дивиться. Значить, потрібно вчасно виконувати роботу. Раніше персонал міг протерміновувати завдання і говорити: «Я робив те-то, але мене відволікло це». Зараз, з тайм-трекером все можна відстежити.”

Також, Євген зазначив 3 головних зміни, що відбулися в BEST Leasing з 27 травня 2021 року — тоді вони впровадили локальну версію Yaware.TimeTracker:

  1. Керівництво легко делегує на лінійних управлінців моніторинг того, чим займалися їхні підлеглі. Менеджери відділів просто заходять в особистий кабінет і дивляться зайнятість персоналу. Це зробило більш прозорими відносини між працівником і керівником.

  2. Ще один позитивний момент в тому, що користувачі тепер наочно показують керівнику те, чим вони займалися, скільки часу витратили на проект або на роботу над якимось завданням.
  3. Співробітники використовують Yaware.TimeTracker для себе. Дивляться у звітах, скільки робили ту чи іншу задачу, щоб надалі виділяти на неї більше або менше часу.

Що порадите людям, які думають над впровадженням обліку робочого часу?

“Раджу використовувати Yaware.TimeTracker. Продукт допомагає і керівнику, і працівнику. Він допомагає людям, які не вміють управляти своїм часом, і навіть тим, хто вміє — дає детальну інформацію про те, як вони розпоряджаються часом.” 

“Мені доручили пошук і підбір ПЗ для обліку робочого часу. Я переглядав кілька варіантів, вибирав між Yaware і Kickidler.

Євген повністю відповідав за тестування, інсталяцію та впровадження програми. Його також призначили адміністратором майбутнього сервісу.”

Євген Пінаєв
системний админістратор BEST Leasing
https://bestleasing.com.ua/
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції