Ліцензійна угода з користувачем

1. Загальні умови
1.1. Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (Далі «угода») передбачає угоду між вами і «Yaware». Завантажуючи і встановлюючи Програмне забезпечення (визначене нижче), ви підтверджуєте, що знаєте цю Ліцензійну угоду. Використання Програмного забезпечення залежить від вашої згоди з усіма Умовами використання.

1.2 Ця угода регулює ваше придбання і використання продуктів і послуг Yaware Software – Yaware.TimeTracker, Yaware.Service, («Програмне забезпечення») безпосередньо з «Yaware», або побічно через «Yaware», авторизований реселлер або дистриб'ютор ( «реселлер»).

1.3. Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду, перш ніж завершити процес установки і використовувати програмне забезпечення Yaware. Вона надає ліцензію на користування Програмним забезпеченням і містить інформацію про гарантії та відмову від відповідальності.

1.4 Якщо ви зареєструєтесь на безкоштовну пробну версію програмного забезпечення Yaware, ця угода також буде управляти цим. Натискаючи “Приймаю” і встановлюючи і / або використовуючи програмне забезпечення Yaware, ви підтверджуєте свою згоду з Програмним забезпеченням та погоджуєтеся стати пов'язаними умовами цієї Ліцензійної угоди.

1.5 Якщо ви вступаєте в цю Ліцензійну угоду від імені компанії або іншої юридичної особи, ви заявляєте, що маєте право пов'язувати таке підприємство і його афілійовані особи з цими умовами. Якщо у вас немає таких повноважень або якщо ви не згодні з умовами цієї угоди, не встановлюйте і не використовуйте Програмне забезпечення, і ви не повинні погоджуватися з цією угодою.

1.6. Ця Ліцензійна угода застосовується тільки до Програмного забезпечення, наданого «Yaware», незалежно від того, посилається на нього інше Програмне забезпечення або описується в ньому. Ці терміни також застосовуються до будь-яких оновлень Yaware, доповнень, інтернет-сервісів і служб підтримки для Програмного забезпечення, якщо тільки інші умови не супроводжують ці предмети при доставці. Якщо це так, застосовуються ці умови.

2. Обов'язки Yaware
2.1. Yaware буде розміщувати й обслуговувати Програмне забезпечення на серверах, які експлуатуються і підтримуються в напрямку або в напрямку Yaware. Yaware може делегувати виконання певних частин для Програмних продуктів і послуг Yaware третім особам, якщо Yaware, як і раніше, несе відповідальність перед вами за поставку продуктів і послуг Yaware.

2.2 Yaware повинно надати технічну підтримку Програмним продуктам і послугам Yaware. Yaware не зобов'язана надавати вам нову версію будь-якого програмного забезпечення або його модуля, чи іншого програмного забезпечення або послуг, для яких Yaware зазвичай стягує окрему плату.

3. ВАШІ ОБОВ'ЯЗКИ
3.1 Ви будете співпрацювати в налаштуванні програмного забезпечення, якщо буде необхідно.

3.2. Ви будете нести відповідальність за отримання та підтримку за свій рахунок всього необхідного комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення, модемів, підключення до Інтернету та інших засобів, необхідних для доступу до сервісів Yaware.

4. Ліцензійна угода
4.1 «Yaware» цією угодою гарантує вам особисте, неперевершене, виключне право на використання Програмного забезпечення на ваших пристроях відповідно до умов цієї угоди.

4.2. Вам дозволено завантажувати Програмне забезпечення (наприклад, ПК, ноутбук, комп'ютер Mac або Linux (див. Підтримувані дистрибутиви через веб-сайт Yaware)) під вашим контролем. Ви несете відповідальність за те, щоб ваш пристрій відповідав мінімальним вимогам програмного забезпечення Yaware.

4.3. Ви не дозволено:

4.3.1. Редагувати, змінювати, модифікувати, адаптувати, перекладати або іншим чином змінювати всю або будь-яку частину Програмного забезпечення, а також не допускати, щоб вся або будь-яка частина Програмного забезпечення об'єднувалася або включалася в будь-яке інше Програмне забезпечення, а також не декомпілювати, і не робити спроби витягти вихідний код або інші подібні речі.

4.3.2. Виробляти, копіювати, поширювати, перепродувати або іншим чином використовувати Програмне забезпечення в будь-яких комерційних цілях.

4.3.3. Зачіпати будь-яку третю сторону на користування Програмним забезпеченням від імені або в інтересах будь-якої третьої сторони.

4.3.4 Використовувати Програмне забезпечення будь-яким способом, який порушує будь-яке застосовується місцевого, національного або міжнародного права.

4.3.5. Використовувати Програмне забезпечення для будь-яких цілей, які, на думку Yaware, є порушенням цієї угоди.

5. Оплата / Податки
5.1. Беручи до уваги ліцензію, надану компанією Yaware за цією Угодою, ви повинні заплатити Yaware плату за підписку на ліцензію в розмірі, зазначеному на сторінці ціноутворення, відповідно до умов, викладених в ній. Плата за підписку на ліцензію може бути змінена в перший день кожного терміну продовження. Плата за підписку на ліцензію повертається відповідно до умов, зазначених у цій Ліцензійній угоді.

5.2 Податки. Ви повинні на додачу до інших сум, що підлягають сплаті за цією Угодою, сплачувати всі застосовні митні збори, податки, додану вартість або інші податки, федеральні, державні або інші стягнення, які б вони не були вказані, які стягуються або накладаються по причині угоди, передбачених цією Угодою, за винятком тільки податків, заснованих на чистому прибутку Yaware.

5.3. Умови оплати. Всі суми, які підлягають сплаті Yaware за цією Угодою, будуть виплачуватися відповідно до умов ціноутворення і оплати, оскільки ми можемо час від часу оновлювати їх. Yaware може додавати нові послуги для додаткових зборів або коригувати збори за існуючі послуги в будь-який час на свій розсуд. Будь-які зміни в наших умовах ціноутворення або оплати вступають в силу в білінговому циклі після повідомлення про таку зміну для вас, як це передбачено в цій Угоді.

6. ОБМЕЖЕННЯ ПО ГАРАНТІЇ
6.1 Сфера застосування обмеженої гарантії. Yaware гарантує вам, що протягом вашого терміну використання (встановленого вашим останнім платежем і використанням) Програмне забезпечення буде функціонувати в значній мірі відповідно до Документації. Вищезазначена гарантія не поширюється на проблеми з продуктивністю для програмних продуктів і послуг Yaware (i), викликані факторами, не залежними від розумного контролю Yaware; (Ii) які є результатом будь-яких дій або бездіяльності вами або третіх осіб; або (iii), які випливають з вашого використання Yaware, або дизайну і цілі для продуктів і послуг Yaware, операційного середовища вашого обладнання, чи іншого вашого обладнання.

6.2 Засіб корекції. Якщо Програмне забезпечення не виконує свої функції або діє не у відповідності з очікуваним функціоналом, Yaware повинно використовувати свої комерційно розумні зусилля для усунення невідповідностей, що породжують таке порушення. Вищезазначений засіб правового захисту є тільки в тому випадку, якщо ви повідомили Yaware про таку невідповідність протягом п'ятнадцяти (15) днів з моменту свого виявлення вами, а перевірка Yaware Програмного забезпечення розкриває, що така невідповідність існує. Вищезазначені засоби захисту є вашими єдиними та ексклюзивними засобами правового захисту і усією відповідальністю Yaware за будь-яке порушення гарантії, передбаченими Розділом 6.1.

6.3 Відмова від будь-яких інших гарантій. ЗА ВИНЯТКОМ вираженої, ОБМЕЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ, передбаченої цим РОЗДІЛОМ 9, YAWARE НЕ НАДАЄ НІЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, ВСТАНОВЛЕНИХ АБО ІНШИХ, ЩОДО неліцензійних матеріалів, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ YAWARE АБО БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО супровідного МАТЕРІАЛУ, що надаються підрозділами YAWARE. СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНИХ АБО НЕПРЯМИХ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ГАРАНТІЯМИ ЦІННОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ І НЕПОРУШЕННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ІЗ ДОГОВОРУ АБО ВИКОРИСТАННЯ, АБО ТОРГІВЛІ ТА безперебійного ФУНКЦІОНУВАННЯ, І ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ ЦИМ ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНИМ ЧИННИМ ЗАКОНОМ. ЗА ВИНЯТКОМ, ЯКІ ПРЯМО НАДАЮТЬСЯ ЦИМ.

7. Інтелектуальна власність та власність
7.1 «Yaware» завжди зберігає право власності на Програмне забезпечення, як спочатку завантажене вами і всі наступні завантаження програмного забезпечення вами. Програмне забезпечення (і авторське право та інші права інтелектуальної власності будь-якого характеру в програмному забезпеченні, включаючи будь-які зміни, внесені в нього) є і залишаються власністю «Yaware».

7.2 «Yaware», залишає за собою право надавати ліцензії на користування Програмним забезпеченням третім особам.

8. Припинення дії
8.1 Дана ліцензійна угода діє з дати, коли ви завантажуєте Програмне забезпечення та продовжуєте до його припинення. Ви можете припинити його в будь-який час за письмового повідомлення «Yaware».

8.2. Це Угода буде припинена негайно, якщо ви не дотримуєтеся будь-яких термінів цієї угоди. Після такого розірвання ліцензії, надані цією угодою, негайно припиняться, і ви погоджуєтеся припинити весь доступ і користування Програмним забезпеченням. Положення, які за своїм характером тривають і виживають, виживуть при будь-якому розірвання цієї угоди.

9. ОБМЕЖЕННЯ ВІД ЗБИТКІВ
9.1. ВИКЛЮЧЕННЯ ВИПАДКОВИХ І НЕПРЯМИХ ЗБИТКІВ. ЗА ВИНЯТКОМ ПОРУШЕНЬ РОЗДІЛУ 5 АБО РОЗДІЛУ 11 І ЗНИЖЕННЯ ШКОДИ ДЛЯ ЗБИТКІВ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ, ВИНИКАЮЧИХ В РОЗДІЛІ 10 ЦІЄЇ УГОДИ, НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ІНШУ СТОРОНУ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ АБО ПРИБЛИЗНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З АБО В ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМ ДОГОВОРОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ІНШІ СТОРОНИ БУЛИ ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ І НЕЗАЛЕЖНО ВІД БУДЬ-ЯКИХ ТАКИХ ЗАПИСІВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В КОНТРАКТІ, недбалості, СУВОРОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ГАРАНТІЇ АБО ІНШОЇ.

9.2 Максимальна відповідальність. ЗА ВИНЯТКОМ ПОРУШЕННЯ РОЗДІЛУ 5 АБО РОЗДІЛ 11 І ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІДШКОДУВАННЯ ВПЛИВУ, ЩО ВИНИКАЮТЬ В РОЗДІЛІ 13 ЦІЄЇ УГОДИ, максимальна відповідальність СТОРОНИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ВИНИКАЮЧИХ У ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМ ДОГОВОРОМ, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ СУМИ ПЛАТЕЖІВ УГОДИ, зроблених на цій УГОДІ В ОДНОМУ – МОНТАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ, ПОПЕРЕДНІЙ ДЛЯ ПОДІЇ, що виникають у відносинах ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Ви ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО СУМА, ПЛАТНІ НЕПРЯМИХ, ЗНАХОДЯТЬСЯ В ЧАСТИНІ НА цих обмеженнях. СТОРОНИ ПОГОДЖУЮТЬСЯ, ЩО ЦІ ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ, НЕ дивлячись БУДЬ-ЯКУ НЕСПРАВНІСТЬ важливої ​​мети БУДЬ-ЯКИХ обмежених ЗАСОБІВ.

10. РІЗНЕ
10.1. Надання цифрового підпису. Ви представляєте і гарантуєте, що фізична особа, яка погоджується з умовами цієї Угоди, може погодитися з цією Угодою від Вашого імені. Ви також погоджуєтеся з тим, що, клацнувши прапорець «УГОДА», який являє собою електронний підпис, і що Угода є повністю дійсною, має юридичну силу, є примусовою і обов'язковою і не може бути спростовано вами.

10.2 Передача. Жодна із Сторін не може передавати, встановлювати права, делегувати або іншим чином передавати будь-які свої права або зобов'язання за цією Угодою без попередньої письмової згоди іншої Сторони. Незважаючи на вищесказане, Yaware може, без вашої згоди, передати цю Угоду підприємству, яке об'єднується, консолідується або набуває практично всі свої активи або акції, за умови, що воно візьме на себе всі права і зобов'язання за цією Угодою. Будь-яке дозволене привласнення цієї Угоди є обов'язковим і підлягає виконанню наступниками і правонаступниками Сторін і за умови, що будь-яке несанкціоноване привласнення є недійсним і є порушенням цієї Угоди.

11.3. Угода. Ця угода і будь-які експонати і поправки до нього є неподільною угодою між Сторонами і замінюють всі попередні угоди, усні або письмові, щодо змісту цієї Угоди. Ця Угода не може бути змінена без попередньої письмової згоди обох Сторін.

11.4. Вимоги до імпорту та експорту. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Ліцензійні матеріали підкоряються законам і правилам експортного контролю. Ви не можете завантажувати або іншим чином експортувати або реекспортувати Ліцензійні матеріали або будь-яку базову інформацію або технологію, за винятком повного дотримання всіх чинних законів і правил, зокрема, але без обмежень, законів про контроль за експортом. Ви погоджуєтеся з вищесказаним і гарантуєте, що ви не перебуваєте в країні або не перебуваєте під її контролем або не є громадянином або резидентом будь-якої з цих країн або в будь-якому такому списку.

11.5. Форс мажор. За винятком зобов'язань по платежах, якщо будь-яка із Сторін не може виконати або не може виконувати будь-яке зі своїх зобов'язань за цією Угодою через причини, що не залежать від розумного контролю Сторони, яка посилається на це положення, включаючи, але не обмежуючись діями Бога, або військовими діями, заворушеннями або громадянською непокорою, війнами, страйками або трудовими спорами («форс-мажорні обставини»), виконання такої сторони має бути виправдано, і час виконання продовжується відповідно за умови, що Сторона негайно вживає всі розумно необхідні кроки для відновлення повної продуктивності.

11.6 Відносини Сторін. Сторони є незалежними підрядниками і не мають права приймати або створювати будь-які зобов'язання або відповідальність від імені іншої сторони. Жодна із Сторін не буде виступати в якості агента іншої Сторони. Ця Угода не буде тлумачитися як створення або мати на увазі якесь партнерство, агентство, спільне підприємство або формальне юридична особа будь-якого роду.

11.7 Відокремленність. Якщо будь-яке положення цієї Угоди вважаються недійсними або не мають законної сили, воно замінюється дійсним положенням, яке найбільш точно відображає намір Сторін, а решта положень не припинятимуть дії і залишаються в силі , і в повній мірі.

11.8 Винятки. Ніяка затримка або відмова будь-якої із Сторін не використовувати будь-яке право або засоби правового захисту відповідно до цієї Угоди не будуть становити собою відмову від такого права або засоби правового захисту. Всі відмови повинні бути в письмовій формі і підписані уповноваженим представником Сторони, яка відмовляється від своїх прав. Бездіяльність будь-якої Сторони від будь-якого порушення або виключення не тлумачиться як відмова від будь-якого подальшого порушення будь-якого іншого виключення.

11.9 Заголовки статей і пунктів, що містяться в цій Угоді, вставляються для зручності і не призначені для того, щоб бути частиною або вплинути на тлумачення цієї Угоди.

12. Право, що застосовується
12.1. Ця угода і будь-які спори, що виникають з або у зв'язку з цією угодою угоду, регулюються і тлумачаться відповідно до законів України.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції