Засновники групи компаній MagneticOne Group

Ruslan Savchishyn

Руслан Савчишин

інвестор та засновник групи компаній MagneticOne Group

Руслан – це генератор ідей, який не дає нікому зупинятись в розвитку. Його високі вимоги, як до самого себе, так і до кожного працівника дозволили досягти успіху.

MagneticOne Group – група ІТ-компаній, котрі створюють продукти в різних галузях для клієнтів з усього світу. Перший бізнес – це IT-компанія MagneticOne, яка згодом перетворилась на групу компаній MagneticOne Group. Станом на сьогодні MagneticOne Group налічує більше 10 компаній та продовжує рости. Серед них:

MagneticOne, засновник компанії. Компанія – розробник програмного забезпечення для потреб електронної комерції. На ринку працює 20 років. Продукти компанії є лідерами світового ринку в сегменті автоматичної міграції даних, серед них Cart2Cart, API2Cart.

Yaware, співзасновник компанії. Компанія підвищує ефективність роботи клієнтів шляхом розробки і впровадження інноваційних рішень на кожному рівні компанії, від рядового співробітника до керівника і власника.

MagneticOne Municipal Technologies, засновник компанії. Компанія, що реалізує сучасні рішення для підвищення ефективності роботи муніципалітетів шляхом впровадження геоінформаційних технологій.
Як засновник, відповідальний за стратегічне планування та розвиток компанії, прийняття ключових рішень та управління ресурсами компанії.

Руслан Савчишин також є інвестором у 13 українських стартапах та інвестує в українські стартапи у сферах агро, медицини, аналізу великих даних, штучного інтелекту та інших. Він також є засновником MagneticOne Ventures – венчурного фонду, який інвестує у технологічні компанії на ранніх етапах. Головний інтерес – представляти компанії, які потребують початкового фінансування та консультування перспективних команд. У той же час MagneticOne Ventures може пропонувати фінансування та долговий капітал для компаній різних типів та розмірів, що варіюються від добре встановлених бізнесів до підприємців, чиї ідеї або мають унікальне місцеве значення або можуть потенційно вирости у світовий клас бізнесу.

Керівник Громадської спілки “Рада бізнесу Тернопілля”. Це громадське об’єднання бізнесменів Тернополя, основною метою якого є захист законних прав, економічних, соціальних, творчих, наукових та культурних інтересів своїх членів.

Співзасновник школи “ThinkGlobal” – це мережа інноваційних шкіл, яка прагне забезпечити освіту нового рівня. Їхня мета – виховувати потужних людей з новим мисленням, які зможуть змінювати себе, своє оточення, країну та глобальний світ. Школа пропонує свою авторську програму навчання, яка дає дитині колосальні знання і спрямована на майбутнє. Вони виховують топ-менеджерів, архітекторів соціальних систем, людей інтелектуального впливу, творців сенсів, підприємців та урядовців.

Життєве кредо: ❝Дива трапляються, коли їх добре спланувати.❞

Oleg Cherevatiy

Олег Череватий

підприємець, інвестор, співзасновник частини компаній MagneticOne Group

Олег здобув вищу технічну освіту у ТНТУ ім.І.Пулюя (2006) та структурував свої управлінські компетенції у Школі Власників Бізнесу (2016), пройшов сертифікацію для AWS Solutions Architect (2020). Брав участь як спікер у багатьох технічних та бізнес конференціях, де ділився своїм досвідом у бізнесі та продуктовому менеджменті.

З 2004 року в MagneticOne Group пройшов шлях від дизайнера до партнера, займав різні позиції: фінансовий директор, креативний директор, керівник відділу підтримки клієнтів, керівник відділу маркетингу, проєктний менеджер, продукт менеджер, виконавчий директор. Протягом цього шляху навіть будував декотрі відділи з нуля.

Разом з Русланом Савчишином та іншими партнерами заснував першу приватну школу, що здобула ліцензію в Тернополі на основі франшизи ThinkGlobal.

Життєве кредо: ❝Успіх неминучий!❞

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції