Програма для автоматичного розрахунку зарплати

Yaware.TimeTracker – це не тільки автоматична система обліку робочого часу та оцінки ефективності роботи, а й програма для розрахунку зарплати.

Програма розрахунку зарплати від Yaware допомагає керівникам справедливо і прозоро розраховувати заробітну плату, ведучи облік робочого часу з мінімальним втручанням в особистий простір працівника.

Можливості програми для розрахунку зарплати Yaware

Моніторинг офлайн активності

Програма для розрахунку зарплати допоможе дізнатися, чим займаються співробітники, коли не працюють за комп'ютером: виконують інші завдання або витрачають час даремно. Погодьтеся, щоб правильно оплатити працю працівників, ця інформація дуже важлива.

Yaware.TimeTracker покаже, коли і скільки часу співробітник був відсутній на робочому місці і чим конкретно був зайнятий:

  • працював з документами;
  • був на нараді або зустрічі;
  • був на обіді;
  • вирішував особисті питання тощо.

Онлайн-програма обліку робочого часу дає змогу співробітникові вибрати тип активності “Нарада/зустріч” і додати коментар з більш повним описом причини відсутності: з ким була зустріч, на яку тему проходила нарада тощо.

⏱ Автоматичний облік робочого часу співробітників

Дізнайтеся, як проходить робочий день ваших співробітників і скільки насправді часу вони приділяють роботі. Yaware.TimeTracker покаже:

  • працював з документами;
  • був на нараді або зустрічі;
  • був на обіді;
  • вирішував особисті питання тощо.

🌏 Моніторинг порушень

Програма для розрахунку погодинної зарплати повинна точно збирати інформацію про кількість відпрацьованих годин. Тому кожному керівнику важливо знати:

– Чи запізнюється співробітник
“Звіт за запізненнями” покаже, як часто співробітник починає свій робочий день пізніше, ніж треба, і наскільки систематичні такі порушення. Ви побачите кількість запізнень і точний час недоробок.

– Чи йде додому раніше, ніж треба
“Звіт пішов раніше, ніж треба” покаже, хто зі співробітників добровільно скорочує свій робочий день і залишає робоче місце раніше встановленого терміну.

Як використовувати Yaware для розрахунку заробітної плати

Крок 1

icon

. Для цього заповніть коротку форму, вказавши ім'я та прізвище, електронну пошту, телефон (для допомоги у встановленні та налаштуванні сервісу). До того ж, перші 14 днів користування – безкоштовні.

Крок 2

icon

Встановіть програму і додайте співробітників. Після реєстрації ви потрапите в особистий кабінет. Тут ви можете завантажити Yaware-клієнт, а потім встановити його на всі комп'ютери, які хочете моніторити за допомогою сервісу.

Крок 3

icon

Згрупуйте співробітників за відділами. Об'єднайте співробітників у групи, відповідно до відділів, у яких вони працюють. Призначте менеджерів, які матимуть доступ до інформації про свою групу і зможуть, таким чином, аналізувати ефективність роботи персоналу.

Крок 4

icon

Задайте налаштування моніторингу. На цьому етапі ви можете вибрати необхідний вам функціонал програми для розрахунку зарплати: моніторинг офлайн-активності, моніторинг порушень, знімки екрана і веб-камери, звіти на email співробітникам з інформацією про їхню продуктивність тощо.

Зареєструйтеся зараз, щоб відчути підвищення продуктивності всього за 14 днів.

Спробуйте наш безкоштовний пробний період.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції