Успішне впровадження Yaware – Visotsky Inc.

У Visotsky Inc. дізналися, скільки точно часу віддалені працівники витрачають на роботу

Понад 10 років компанія Visotsky Inc. впроваджує інструменти управління в малому і середньому бізнесі. Їх консалтинговий проект “Школа власників бізнесу”

проводиться у 4 країнах СНД та Нью-Йорку. 

А з лютого 2021 року в арсеналі бізнес-інструментів Visotsky Inc. з’явився Yaware.TimeTracker. Результатами впровадження поділилася Тетяна Коваль, керівник відділу персоналу та комунікацій компанії. 

Причини встановлення тайм-трекера 

Через Covid-19 у більшості компаній з’явилися віддалені працівники, але у Visotsky Inc. це сталося через збільшення штату відділу продаж. Компанія не хотіла обмежувати свої можливості кількістю доступних робочих місць в офісі. Тому, керівники вирішили, що продавці можуть бути віддаленими. З цього і почався пошук тайм-трекера.

“Нам потрібно було розуміти, наскільки віддалені працівники займаються роботою, а не чимось іншим. Ми хотіли бачити звіти і ставити менше запитань беспосередньо працівникам.”

Попри те, що компанія має внутрішню статистику і працівники пишуть звіти, у керівників було розмите розуміння того, на що саме витрачається найбільше часу. “Нам потрібно було мати більше дрібної інформації”, — Тетяна Коваль. 

Чому ви обрали Yaware.TimeTracker?  

Тетяна Коваль зазначає, що програма підійшла під їх критерії вибору: 

  1. Показувала на що і де працівники витрачають робочий час, за якими посиланнями переходять, що роблять. 
  2. Мала функцію скріншотів, для розуміння того, чи персонал займається паралельними справами. 
  3. Коштувала дешевше, ніж розкручені аналоги.  

“Нам треба чітко і збалансовано робити витрати, а не просто тикнути пальцем в небо. Yaware.TimeTracker дешевший, ніж розкручені аналоги, і нічим не поступається у функціоналі.”

Як відреагували працівники? 

Персонал Visotsky Inc. вже знайомий з інструментом “Інспекції” — пошук вузьких місць у роботі працівника. Ціль — не карати, а знайти те, з чим можна допомогти підлеглому. Тайм-трекер став ще одним джерелом статистики.

“Ми не можемо виправити те, про що не знаємо. Інколи людина у своїй рутині докладає зусиль у тому напрямку, на якому зараз не потрібно акцентувати увагу. Якраз тайм-трекер це прозоро показує. Ми бачимо не тільки план роботи працівника — сухі пункти, а й деталізований процес виконання і розподіл ресурсів.” 

Що змінилося у компанії після впровадження Yaware.TimeTracker?

“Тайм-трекер вплинув, на наш погляд, на робочий процес. Керівники тепер бачать його із середини і розуміють із чим треба допомогти. Це все змінює.”

Раніше керівник міг думати, що людина працює в одному програмному забезпеченні і це займає певну кількість часу. А виявляється, що працівник вдосконалився, хоче бути більше продуктивним і працює у декількох программах. Тайм-трекер показав, що це займає більше/менше часу, ніж керівник собі уявляв.

Yaware.TimeTracker дав розуміння того, скільки людина витрачає часу і на який продукт? Довше працює у CRM чи телефонує до клієнтів? 

“Ми ніколи не будемо на 100% знати роботу підлеглого. Трекер потрібен для того, щоб керівник був на одній хвилі з працівником, знав з чим йому допомогти.”

Керівники отримали відповіді на ті питання, які вони би і так ставили на координації з персоналом. Тепер достатньо сісти, проаналізувати статистику і відразу зрозуміло: де були і що робили. Yaware.TimeTracker допоміг покращити роботу працівників і вдосконалити їх вироблення продукту.  

“Ми бачимо, якщо час витрачається не туди і розуміємо, що із цим робити. TimeTracker це ще один інструмент, який допомагає працівникам бути більш продуктивними.”

“Yaware.TimeTracker змінив наш погляд на робочий процес. Тепер керівник знає, де був віддалений працівник, що робив і скільки часу на це витратив? Ми бачимо, коли ресурси направляються в неправильне русло і розуміємо, що із цим робити. “
Тетяна Коваль
керівник відділу персоналу та комунікацій компанії Visotsky Inc. Kyiv
https://ukr.visotsky.com/
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції