Контроль співробітників виробничої компанії

Контроль співробітників виробничої компанії — обов'язкова умова її ефективного функціонування.

Незалежно від того, що виробляє компанія: пластикові вікна, металеві конструкції або дитячі іграшки, без контролю співробітників і обліку їх робочого часу не обійтися. Прохідна Вашої компанії оснащена турнікетами, а робочі приміщення — камерами відеоспостереження? Відмінно. Відсутність сторонніх на території компанії й дотримання працівниками дисципліни Вам гарантовано.

Але, погодьтеся, подібні методи підходять тільки для контролю співробітників, зайнятих безпосередньо виробництвом. А як бути з тими, хто працює за комп'ютером, як оцінити продуктивність їх роботи?

Вихід є. Встановіть Yaware.TimeTracker — систему для обліку робочого часу співробітників за комп'ютером. Вона дозволить Вам не тільки дізнатися, наскільки ефективно Ваші співробітники використовують робочий час, а й допоможе підвищити продуктивність роботи персоналу та компанії в цілому.

ecm_manufaktur

Принцип роботи онлайн-сервісу Yaware

Сервіс встановлюється на комп'ютери бухгалтерів, економістів, маркетологів, менеджерів з продажу, логістів та диспетчерів, а також інших співробітників, продуктивність роботи яких Ви хочете контролювати.

Yaware.TimeTracker запускається автоматично у вказаний Вами час і моніторить діяльність співробітників протягом робочого часу, дозволяючи Вам контролювати роботу персоналу онлайн в режимі реального часу.

Сервіс збирає інформацію про те, у скільки починається і закінчується робочий день персоналу; якими програмами, програмами та сайтами користуються співробітники й наскільки продуктивно використовують робочий час.

Готові звіти про робочої діяльності персоналу Ви отримуєте на свій email або аналізуєте дані онлайн в своєму особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на ПК персоналу
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати сервіс для контролю співробітників

Вкажіть режим роботи сервісу

Ви можете використовувати Yaware.TimeTracker як в прихованому, так і в явному режимі. Режим роботи вкажіть при першому встановленні сервісу на комп'ютери співробітників.

Якщо Ви хочете, щоб співробітники знали про наявність сервісу і могли самостійно аналізувати продуктивність своєї роботи — встановіть Yaware.TimeTracker в явному режимі. Якщо ж Ви хочете вести негласний контроль — виберіть прихований режим роботи. В цьому випадку Yaware.TimeTracker не створюватиме іконку в системному треї й співробітники не зможуть мати доступ до особистої статистики.

Пам'ятайте, Ви в будь-який момент зможете перейти від прихованого, до явного контролю робочої діяльності персоналу. Зробити це Ви можете в один клік, поставивши відповідну відмітку в налаштуваннях.

Налаштуйте продуктивність використання співробітниками ресурсів відповідно до робочих обов'язків

Для того, щоб оцінити ефективність роботи персоналу і продуктивність використання ними робочого часу, необхідно категоризувати ресурси.

Вкажіть, використання яких програм, додатків та сайтів буде продуктивним для Ваших працівників відповідно до їх робочих обов'язків, а яких — непродуктивним або нейтральним.

Наприклад, якщо Вашому бухгалтеру не обійтися без 1С і Excel – віднесіть ці ресурси в категорію “Продуктивно”; соціальні мережі, сайти інформаційного та розважального характеру — “Непродуктивно”. Якщо ж Ваш бухгалтер час від часу в робочих цілях користується електронною поштою або месенджерами — віднесіть їх в категорію “Нейтрально”.

Увімкніть скріншоти екрану

Хочете знати, чим займаються співробітники під час Вашої відсутності? Увімкніть функцію зняття скріншотів екрану. Так Ви не тільки дізнаєтеся, якими програмами, програмами та сайтами користуються співробітники в робочий час, а й отримаєте повну картину їх робочого дня.

Ви побачите, чим конкретно зайняті Ваші співробітники в робочий час, над виконанням яких завданням працюють і наскільки активно просувається їх рішення.

Ви можете порівняти скріншоти екрану співробітника за певний період часу і зробити висновок про те, працював він над вирішенням поставлених завдань або просто сидів за комп'ютером в оплачуване Вами час.

знімки екрану

Надайте співробітникам доступ до особистої статистики (в явному режимі роботи сервісу)

Маючи доступ до особистої статистики Ваші співробітники зможуть самостійно аналізувати продуктивність своєї роботи. Так їм не доведеться засиджуватися допізна і працювати понаднормово для того, щоб своєчасно виконати всі поставлені завдання.

Крім того, надавши співробітникам доступ до особистої статистики Ви уникнете конфліктів при оцінці оплати персоналу. Адже і Ви, і Ваші службовці будете оперувати одними й тими ж даними.

Налаштуйте моніторинг офлайн-активності

Вашим співробітникам доводиться часто відлучатися від комп'ютера, через що досить складно оцінити продуктивність їх роботи?

Увімкніть моніторинг офлайн-активності та налаштуйте продуктивність для популярних у Вашій компанії видів діяльності не за комп'ютером. Ваші співробітники повинні будуть вказувати причину, по якій вони залишали своє робоче місце, а час відсутності і його продуктивність Yaware.TimeTracker вважатиме автоматично.

Якщо Вашому співробітнику для виконання своїх робочих обов'язків доводиться часто відлучатися від комп'ютера, будь-то на наради або переговори, віднесіть дані відлучення в категорію “Продуктивно”. Адже Ваших співробітник працює, хоч і не за комп'ютером. Перерви, телефонні розмови можете віднести до категорії «Непродуктивно».

Контроль співробітників виробничої компанії: що Ви отримаєте, використовуючи сервіс

Автоматизуєте облік робочого часу

Вам не доведеться витрачати час на те, щоб вручну вносити дані про робочу діяльності персоналу і дотримання ними робочого графіка і трудової дисципліни. Yaware.TimeTracker зробить це за Вас.

Все, що Вам потрібно буде — так це переглянути отримані за допомогою сервісу готові звіти та вжити відповідних заходів з управління робочої діяльності персоналу.

Визначте реальну завантаженість персоналу

З Yaware.TimeTracker Ви дізнаєтеся чим займаються співробітники в робочий час і наскільки продуктивно його використовують.

Ви дізнаєтеся, чому одні працівники встигають виконати всі поставлені завдання, а інші — ні. Адже причин може бути багато: велика завантаженість, недостатній рівень знань і навичок, використання комп'ютера в особистих цілях, часті відлучення від комп'ютера і т.д.

Підвищите продуктивність роботи співробітників

Співробітники, знаючи що ведеться постійний моніторинг за їх робочої діяльності, будуть сумлінніше ставитися до виконання своїх обов'язків. Запізнення і передчасні відлучення додому будуть зведені до мінімуму. Співробітники будуть ретельніше планувати свій робочий день, а це, в сукупності з уже переліченими змінами, призведе до підвищення продуктивності їх роботи, а також ефективності всієї компанії.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції