Контроль співробітників банку з программою Yaware Timetracker

Чаювання і перекури, розмови з колегами, серфінг інтернету — це невід'ємна частина робочого дня співробітників. На це не впливає завантаженість, наплив клієнтів, що наближається кінець місяця, а разом з ним і звітність. Навіть керівник “через стінку” не може вплинути на ситуацію.

Касири, оператори call-центру, кредитні експерти, співробітники служби підтримки, менеджери з продажу, бухгалтери … Серед усіх цих фахівців є люди, які живуть за принципом: “Війна війною, а обід за розкладом”.

Одні співробітники намагаються, працюють від дзвінка до дзвінка, використовуючи час з користю для компанії. Інші — лише імітують бурхливу діяльність.

Проблема в тому, що вести контроль співробітників банку і відрізнити, хто працює продуктивно, а хто — ні, дуже складно. Адже всі вони сидять за комп'ютерами, наполегливо клацають мишкою і, як не прикро, отримують зарплату і часом однакову …

Вирішити проблему непродуктивного використання часу і порушень дисципліни допоможе Yaware.TimeTracker — система обліку робочого часу.

banking

Принцип роботи системи обліку робочого часу Yaware.TimeTracker

Система встановлюється на комп'ютери співробітників, роботу яких ви хочете контролювати: касири, оператори call-центру, менеджери і т.д

Yaware.TimeTracker автоматично запускається в зазначений час (згідно з робочим графіком) і моніторить діяльність за комп'ютером протягом всього дня.

Система збирає інформацію:

 • початок / кінець робочого дня, запізнення, тривалі перерви;
 • перелік програм і сайтів, їх продуктивність для кожного співробітника;
 • завантаженість / недозавантаженість персоналу;
 • динаміка продуктивності роботи співробітника / відділу.

Формує готові звіти для аналізу, доступ до яких відкритий 24 години на добу:

 • онлайн — дані в режимі реального часу, зведення за минулі періоди;
 • по email — діяльність за день / тиждень / місяць, рейтинги співробітників;
 • з мобільного — зведення про роботу в поточний момент.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на ПК персоналу
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати систему для контролю співробітників банку

Графік моніторингу

У співробітників фіксований робочий графік? Встановіть час початку і закінчення робочого дня. Так Ви зможете відстежити, хто зі співробітників спізнюється або йде по раніше, а також наскільки систематично подібні порушення.

Співробітники працюють за вільним графіком? Для Yaware.TimeTracker це не проблема. Встановіть цілодобовий моніторинг і контролюйте сумарний час роботи, недоробки й перероблення за кожним працівником.

Частина співробітників працює за фіксованим, а частина — за гнучким графіком? Що ж, задайте індивідуальні налаштування для них. Отримуйте тільки ту інформацію, яка дійсно корисна для Вас.

налаштування моніторингу

Продуктивність використовуваних програм, сайтів

Співробітники різних підрозділів використовують різні програми й сайти. Відповідно і необхідність роботи з ними відрізняється в залежності від обов'язків персоналу.

Вкажіть, які ресурси будуть продуктивними для касирів, операторів call-центру і співробітників інших відділів, а які — непродуктивними.

Так Ви дізнаєтеся, ніж наскільки продуктивно персонал використовує робочий час.

З Yaware.TimeTracker це зробити просто. Система налічує близько 15000 ресурсів, кожен з яких має свою категорію продуктивності, встановлену за замовчуванням.

Офлайн-активність — час роботи не за ПК

У частині співробітників робочий день складається з нарад, зустрічей з клієнтами, тренінгів та навчання? Увімкніть для них офлайн-активність.

Так Ви дізнаєтеся частоту і час нарад, зустрічей та інших активностей нема за комп'ютером.

Якщо їх тривалість перевищує встановлений час, а результати бажають кращого, можливо Вам варто поміняти підхід, виділити ключові моменти й озвучувати їх і т.д.

Скріншоти екрана / знімки вебкамери

Хочете побачити, ніж конкретно займаються співробітники за комп'ютером, заповнюють документ або відкрили його і смикають мишкою?

Скріншоти Вам в цьому допоможуть.

Так, якщо Ви бачите, що співробітник уже пів години заповнює звіт, а ні на одну сходинку так і не просунувся, це привід задуматися.

Причин може бути декілька: у співробітника виникли складності в заповненні, його хтось відволікає, а можливо, він і не сильно поспішає вирішити задачу. У будь-якому випадку, варто з'ясувати причину й усунути її якомога швидше.

знімки екрану

Графік отримання звітів

Як часто Ви хочете аналізувати дані про роботу персоналу: кожен день, раз на тиждень / місяць?

Виберіть оптимальний графік розсилки звітів і отримуйте деталізовану інформацію на свій email, де б Ви не знаходилися.

Налаштуйте розсилку звітів не тільки керівникам відділів і підрозділів, а й самим співробітникам. Так, кожен з них буде отримувати інформацію про продуктивність роботи.

Це дозволить Вам дисциплінувати персонал: співробітники бачать дані про свою роботу і розуміють, що такий же інформацією володіє і керівник. Запізнення і недоробки залишаться в минулому, переконайтеся в цьому самі.

звіти на пошту

Вигоди для Вас і Ваших співробітників

Точний облік часу роботи

З Yaware.TimeTracker Ви будете знати:

 • скільки фактично часу відпрацьовує кожен співробітник банку
 • хто і як часто порушує трудову дисципліну;
 • скільки часу співробітники приділяють робочим програмам, а скільки — витрачають на соцмережі, читання новин, листування і т.д.;
 • скільки тривають зустрічі, наради й не виходять вони за межі відведеного на них часу.

Зміцнення дисципліни

З функцією офлайн-активності Ви будете в курсі того, над виконанням яких завдань працюють співробітники за комп'ютером і чим займаються, коли відсутні на робочому місці.

Ви дізнаєтеся, скільки часу займають зустрічі з клієнтами, скільки тривають телефонні переговори й скільки часу співробітники використовують непродуктивно (обід, перерви, чаювання і перекури).

Централізований контроль співробітників головного офісу та філій

Відділення банку розкидані по всьому регіону або країні? Yaware.TimeTracker — то, що Вам потрібно.

Ви зможете однаково ефективно контролювати роботу співробітників всіх відділень, не виходячи зі свого кабінету. Ви отримаєте повну, детальну інформацію про діяльність абсолютно всіх довірених Вам підрозділів.

Аналіз продуктивності і динаміка роботи співробітника, відділу, підрозділу

Ви побачите, як змінюється динаміка роботи персоналу з тижня на тиждень, чия продуктивність зростає, а чия — падає. Детальніше проаналізувавши діяльність персоналу, Ви зможете з'ясувати, що ж стало причиною подібних стрибків.

У Вас відкривається нова керівна посада? Відмінна можливість вибрати кращого співробітника, а рейтинги продуктивності Вам в цьому допоможуть.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції