У цій статті ми розкажемо про позитивний досвід впровадження програми та вплив тайм-трекера Yaware.TimeTracker на продуктивність компаній.

Та спочатку розповімо, що являє собою програма обліку робочого часу Yaware.TimeTracker:

 

Yaware.TimeTracker – це інноваційна система, призначена для обліку робочого часу співробітників. Вона забезпечує автоматичний моніторинг діяльності працівників на комп'ютері, що дозволяє керівникам підприємств та компаній ефективно керувати ресурсами та оптимізувати робочі процеси. Основна мета цієї системи – підвищення продуктивності та ефективності роботи над задачами.

 

Yaware.TimeTracker допомагає керівнику:

 • Оцінити продуктивність роботи за комп'ютером
 • Контролювати запізнення та інші порушення
 • Виявити кращого і гіршого співробітника
 • Контролювати співробітників з гнучким графіком роботи
 • Вести облік часу нарад і перерв
 • Оцінити реальну завантаженість персоналу
 • Вести віддалений контроль роботи персоналу
 • Розрахувати заробітну плату співробітників з погодинною оплатою праці

 

Облік робочого часу

Yaware.TimeTracker – це інноваційна система, призначена для обліку робочого часу співробітників. Вона забезпечує автоматичний моніторинг діяльності працівників на комп'ютері, що дозволяє керівникам підприємств та організацій ефективно управляти ресурсами та оптимізувати робочі процеси. Основна мета цієї системи – підвищення продуктивності та ефективності праці завдяки точному відстеженню часу, який витрачається на виконання завдань.

Електронний табель обліку робочого часу

Електронний табель обліку робочого часу є важливою складовою Yaware.TimeTracker. Ця функція дозволяє автоматично формувати звіти про робочий час кожного співробітника, що значно спрощує процес управління персоналом. Керівники можуть бачити, скільки часу витрачається на конкретні проекти, задачі або інші види діяльності, що дозволяє приймати більш обґрунтовані рішення щодо розподілу ресурсів.

Ефективність роботи

Ефективність роботи співробітників – один із ключових показників, який можна оцінити за допомогою Yaware.TimeTracker. Система дозволяє виявити неефективні робочі процеси, визначити працівників, які потребують додаткового навчання або підтримки, та вжити необхідних заходів для підвищення загальної продуктивності. Аналіз ефективності роботи стає значно простішим завдяки детальним звітам, які генерує програма.

Планування робочого часу

Планування робочого часу з Yaware.TimeTracker стає значно простішим та ефективнішим. Керівники можуть використовувати дані, отримані з системи, для створення оптимальних графіків роботи, що враховують реальні витрати часу на різні види діяльності. Це дозволяє уникнути перевантаження співробітників та забезпечити більш рівномірний розподіл робочого навантаження.

Оптимізація часу відпочинку

Оптимізація часу відпочинку є важливим аспектом, який допомагає підтримувати високий рівень продуктивності. Yaware.TimeTracker дозволяє аналізувати не тільки робочий час, але й перерви, що дозволяє керівникам знайти оптимальний баланс між роботою та відпочинком. Це сприяє зниженню рівня стресу серед співробітників та підвищенню їхньої задоволеності роботою.

Аналіз ефективності використання часу за допомогою звітів

Один з ключових інструментів Yaware.TimeTracker – це аналіз ефективності використання часу за допомогою звітів. Система генерує детальні звіти про всі аспекти робочої діяльності, що дозволяє керівникам бачити повну картину та приймати обґрунтовані рішення. Звіти можуть бути налаштовані відповідно до потреб конкретного підприємства та включати різні показники продуктивності.

Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими!

 

Успішні результати впровадження програми 

 • Тетяна Коваль – Керівник відділу персоналу та комунікацій компанії Visotsky Inc. Kyiv

Понад 10 років компанія Visotsky Inc. впроваджує інструменти управління в малому і середньому бізнесі. Їх консалтинговий проект “Школа власників бізнесу” проводиться у 4 країнах СНД та Нью-Йорку. 

 

А з лютого 2021 року в арсеналі бізнес-інструментів Visotsky Inc. з’явився Yaware.TimeTracker. Результатами впровадження поділилася Тетяна Коваль, керівник відділу персоналу та комунікацій компанії. 

 

“Нам потрібно було розуміти, наскільки віддалені працівники займаються роботою, а не чимось іншим. Ми хотіли бачити звіти і ставити менше запитань безпосередньо працівникам.”

 

Чому ви обрали Yaware.TimeTracker?  

Тетяна Коваль зазначає, що програма підійшла під їх критерії вибору: 

 • Показувала на що і де працівники витрачають робочий час, за якими посиланнями переходять, що роблять. 
 • Мала функцію скріншотів, для розуміння того, чи персонал займається паралельними справами. 
 • Коштувала дешевше, ніж розкручені аналоги.  

 

“Нам треба чітко і збалансовано робити витрати, а не просто тикнути пальцем в небо. Yaware.TimeTracker дешевший, ніж розкручені аналоги, і нічим не поступається у функціоналі.”

 

Як відреагували працівники? 

Персонал Visotsky Inc. вже знайомий з інструментом “Інспекції” — пошук вузьких місць у роботі працівника. Ціль — не карати, а знайти те, з чим можна допомогти підлеглому. Тайм-трекер став ще одним джерелом статистики.

 

“Ми не можемо виправити те, про що не знаємо. Інколи людина у своїй рутині докладає зусиль у тому напрямку, на якому зараз не потрібно акцентувати увагу. Якраз тайм-трекер це прозоро показує. Ми бачимо не тільки план роботи працівника — сухі пункти, а й деталізований процес виконання і розподіл ресурсів.” 

 

Що змінилося у компанії після впровадження Yaware.TimeTracker?

“Тайм-трекер вплинув, на наш погляд, на робочий процес. Керівники тепер бачать його із середини і розуміють із чим треба допомогти. Це все змінює.

 

Раніше керівник міг думати, що людина працює в одному програмному забезпеченні і це займає певну кількість часу. А виявляється, що працівник вдосконалився, хоче бути більше продуктивним і працює у декількох програмах. Тайм-трекер показав, що це займає більше/менше часу, ніж керівник собі уявляв.

 

Yaware.TimeTracker дав розуміння того, скільки людина витрачає часу і на який продукт? Довше працює у CRM чи телефонує до клієнтів? 

 

Ми ніколи не будемо на 100% знати роботу підлеглого. Трекер потрібен для того, щоб керівник був на одній хвилі з працівником, знав з чим йому допомогти.”

 

Керівники отримали відповіді на ті питання, які вони би і так ставили на координації з персоналом. Тепер достатньо сісти, проаналізувати статистику і відразу зрозуміло: де були і що робили. Yaware.TimeTracker допоміг покращити роботу працівників і вдосконалити їх вироблення продукту.  

 

“Ми бачимо, якщо час витрачається не туди і розуміємо, що із цим робити. TimeTracker це ще один інструмент, який допомагає працівникам бути більш продуктивними.”

 

Ще більше успішних проектів з впровадження програми – за посиланням.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.