Відгуки про Yaware.TimeTracker

Ми використовуємо сервіс для нарахування зарплати співробітникам з урахуванням кількості відпрацьованого ними часу. Враховуємо тільки продуктивний і нейтральний час по Yaware.
Завдяки сервісу з'явилася прозорість в роботі: кожен співробітник знає, скільки відпрацював і скільки заробив.

Павло ЧирцовКерівник проектуhttps://payproglobal.com

Була ситуація – мені довелося в 20 разів збільшити штат співробітників за рахунок фрілансерів на термін 1.5 місяці. З кандидатами ми домовилися про оплату за годину продуктивного робочого часу, підрахунок вівся через Yaware.TimeTracker. Ми вклалися в терміни, встигли перемолоти величезний шматок роботи.

Найголовніше – ми точно знаємо, що оплатили час, протягом якого фрілансери займалися саме роботою.

Олександр КолесниковМенеджер з розвитку мережі супермаркетівhttps://hit24.lviv.ua

У зв'язку з ростом компанії і розширенням штату співробітників, в один з моментів постало питання про контроль роботи віддалених співробітників – завдання на роботу, якість послуг, що надаються, відповідність зовнішнього вигляду (формений одяг) стандартам, встановленим в компанії. Спочатку менеджери для цього використовували скайп, але зі збільшенням числа контрольованих співробітників скайп перестав задовільняти потреби, тому почали шукати ПО, яке допомогло б виконувати поставлені завдання. Таким чином було знайдено Yaware.

В першу чергу була спрощена робота менеджерів, які обіймають керівні посади по контролю за віддаленими співробітниками – тепер щоранку замість 20 дзвінків по скайпу менеджери перевіряють дані в онлайні.

Також в цілому спростився контроль робочого часу віддалених співробітників, тому що усвідомлення того факту, що ведеться моніторинг роботи, допомогло багатьом співробітникам стати більш дисциплінованими і відповідальними.

З позитивних моментів можна відзначити те, що після вивчення статистики змінилося ставлення до деяких співробітникам в кращу сторону – тобто продуктивність і якість праці виявилися вищими, ніж це уявлялось до того часу, як почався моніторинг.

Евгеній ПетрищенкоКерівник IT-службиwww.technari.com.ua

Yaware.TimeTracker – корисний інструмент. І 100 грн. / місяць за одного співробітника – це мізерна інвестиція в порівнянні з тим, скільки часу економиться і наскільки збільшується продуктивність його використання. Навіть грошей можна більше заробити за той період, коли людина буде усвідомлено приділяти його роботі.

Я не змушую співробітників працювати по 8 годин на день. Більшість з них працює по 3-4 години. Я сам працюю приблизно стільки ж. Але коли ми працюємо, ми весь час приділяємо роботі. А Yaware.TimeTracker служить додатковим інструментом, який усвідомлено спрямовує думки на виконання завдання.

З Yaware.TimeTracker я бачу, що ефективність збільшується. По грошах це виходить наступним чином: у вересні, коли ми вже 2-й місяць використовували сервіс, дохід OpenMind вийшов на 50000 грн. / місяць. Це поки що рекорд.

Орест Зуб - відгукПідприємець, автор проекту OpenMindopenmind.com.ua

Ми впровадили Yaware.TimeTracker, щоб вести контроль робочого часу персоналу і підвищити безпеку роботи відділів.

Результати приємно здивували. Наші співробітники виявилися трудоголіками. Але коли в колективі з'являється слабка ланка – Yaware.TimeTracker допомагає швидко його виявити.

Валентин БудкінІТ-директорktc-ua.com

Ми чули дуже багато позитивних відгуків про Yaware.TimeTracker від тих, хто вже впровадив цю систему, і вирішили наслідувати їхній приклад.

За допомогою Yaware.TimeTracker ми хотіли з'ясувати, наскільки відповідально наші співробітники відносяться до своїх посадових обов'язків. Нам також було цікаво дізнатися середню тривалість ефективної роботи.

Підсумки моніторингу нас дуже порадували. Виявилося, що колектив сумлінно виконує свою роботу і максимально використовує робочий час.

ЛеонідСистемний адміністраторhochuza.com

Колектив почав менше сидіти в соц. мережах. З одним із співробітників, на жаль, довелося розлучитися. Ми дізналися, що він сидів в інтернеті з телефону, але при цьому смикав кожні 3 хвилини мишкою на комп'ютері, щоб йому цей час зараховувався як продуктивний.

Максим ТищенкоЗаступник директораexpertit.com.ua

Незаперечною перевагою впровадження системи стало поліпшення ставлення персоналу до роботи і підвищення лояльності до компанії.

Співробітники позбулися необхідності якимось чином підтверджувати свою роботу. Повна картина робочого дня тепер завжди під рукою, а доступ співробітників до особистої статистики забезпечує прозорість відносин між ними і керівництвом.

В'ячеслав СкрипникНачальник служби ІТ компанії «АМІ»ami.ua

До пошуку рішення обліку часу змусило нас те, що далеко не всі співробітники сумлінно виконують свою роботу. Були і Counter-Strike, і ВКонтакте з Facebook …

З Yaware.TimeTracker нам вдалося в кілька разів підвищити ефективність роботи співробітників відділу продажів. Також ми виявили слабкі ланки, з якими в результаті довелося попрощатися

Леонід АвраменкоТехнічний директор компанії «Синій слон»siniy-slon.com

Сервіс сподобався, добре дисциплінує колектив. До того ж цікаво подивитися на результати і продуктивність робочого дня співробітників.

АлісаМенеджер «БУДПРОКАТ» budprocat.com

У нас всі задоволені, спасибі велике за хороший якісний сервіс.

Анна ВиноградоваСЕО

Прагнення оптимально використовувати робочий час, бажання досягти ще більшої дисциплінованості і зібраності співробітників спонукало нас до пошуку рішення для обліку робочого часу. 

Репутація компанії «Yaware» на ринку, хороший сервіс з усім необхідним функціоналом, зручний і зрозумілий інтерфейс, простота встановлення, налаштування, використання, якісне обслуговування персонального консультанта, наявність мобільного додатка – свій вибір ми зробили без особливих сумнівів.

Користуємося Yaware.TimeTracker не так давно, але вже помітили, що продуктивний робочий час співробітників не тільки збільшилася, але став реально більш продуктивним: ніяких сторонніх ресурсів в робочий час, менше перекурів, менше запізнень.

Побажання Вашій команді поки тільки одне – тримайте свій рівень клієнтоорієнтованості, це непросто, але це реально дуже важливо! Ви молодці! Так тримати!

Євген КравченкоДиректор з продажу та розвитку компанії «Electronoff»electronoff.ua

Програма дуже зручна і вирішує наші проблеми. Співробітники стали більш відповідальні, підвищилася продуктивність. Ще не засікав, скільки часу вдалося заощадити, але безумовно істотні результати. Ми задоволені.

ВолодимирСЕО компанії «Swiss Technologies AG»

Шукали програму в першу чергу для самоконтролю співробітників, щоб вони самі бачили як витрачають свій час, і могли виправити ситуацію, скорочуючи непродуктивний час. На відміну від інших систем, де співробітник не може аналізувати власний час, в yaware це реалізовано.
Порадувала проста і швидка установка програми, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, легко категоризувати додатки / сайти прямо зі звітів, тобто не треба переходити на окрему сторінку.

Єрьомкін ІлляГоловний менеджер
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції