Контроль співробітників банку з программою Yaware Timetracker
Принцип роботи системи обліку робочого часу Yaware.TimeTracker
Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто
Зареєструйтеся
Встановіть сервіс на ПК персоналу
Налаштуйте сервіс
Аналізуйте готові дані
Як налаштувати систему для контролю співробітників банку
Графік моніторингу
У співробітників фіксований робочий графік? Встановіть час початку і закінчення робочого дня. Так Ви зможете відстежити, хто зі співробітників спізнюється або йде по раніше, а також наскільки систематично подібні порушення.
Співробітники працюють за вільним графіком? Для Yaware.TimeTracker це не проблема. Встановіть цілодобовий моніторинг і контролюйте сумарний час роботи, недоробки й перероблення за кожним працівником.
Частина співробітників працює за фіксованим, а частина — за гнучким графіком? Що ж, задайте індивідуальні налаштування для них. Отримуйте тільки ту інформацію, яка дійсно корисна для Вас.
Продуктивність використовуваних програм, сайтів
Співробітники різних підрозділів використовують різні програми й сайти. Відповідно і необхідність роботи з ними відрізняється в залежності від обов'язків персоналу.
Вкажіть, які ресурси будуть продуктивними для касирів, операторів call-центру і співробітників інших відділів, а які — непродуктивними.
Так Ви дізнаєтеся, ніж наскільки продуктивно персонал використовує робочий час.
З Yaware.TimeTracker це зробити просто. Система налічує близько 15000 ресурсів, кожен з яких має свою категорію продуктивності, встановлену за замовчуванням.
Офлайн-активність — час роботи не за ПК
У частині співробітників робочий день складається з нарад, зустрічей з клієнтами, тренінгів та навчання? Увімкніть для них офлайн-активність.
Так Ви дізнаєтеся частоту і час нарад, зустрічей та інших активностей нема за комп'ютером.
Якщо їх тривалість перевищує встановлений час, а результати бажають кращого, можливо Вам варто поміняти підхід, виділити ключові моменти й озвучувати їх і т.д.
Скріншоти екрана / знімки вебкамери
Хочете побачити, ніж конкретно займаються співробітники за комп'ютером, заповнюють документ або відкрили його і смикають мишкою?
Скріншоти Вам в цьому допоможуть.
Так, якщо Ви бачите, що співробітник уже пів години заповнює звіт, а ні на одну сходинку так і не просунувся, це привід задуматися.
Причин може бути декілька: у співробітника виникли складності в заповненні, його хтось відволікає, а можливо, він і не сильно поспішає вирішити задачу. У будь-якому випадку, варто з'ясувати причину й усунути її якомога швидше.
Графік отримання звітів
Як часто Ви хочете аналізувати дані про роботу персоналу: кожен день, раз на тиждень / місяць?
Виберіть оптимальний графік розсилки звітів і отримуйте деталізовану інформацію на свій email, де б Ви не знаходилися.
Налаштуйте розсилку звітів не тільки керівникам відділів і підрозділів, а й самим співробітникам. Так, кожен з них буде отримувати інформацію про продуктивність роботи.
Це дозволить Вам дисциплінувати персонал: співробітники бачать дані про свою роботу і розуміють, що такий же інформацією володіє і керівник. Запізнення і недоробки залишаться в минулому, переконайтеся в цьому самі.