Завдяки сучасним технологіям і зростаючому попиту на роботу з віддаленими командами, управління та побудова довіри стають ключовими аспектами успіху організацій. Віддалена робота може бути ефективною, але вона також вимагає нових підходів до взаємодії та контролю. У цій статті ми розглянемо, як побудувати довіру на віддаленому робочому місці за допомогою Yaware.TimeTracker.

 

Спочатку поговоримо про важливість довіри

Не вдаючись у подробиці, довіра є важливою частиною механізму для будь-якого власника компанії, який хоче досягти успіху. Дехто може стверджувати, що це навіть важливіше для віддалених працівників, оскільки цього важче досягти. Просто будуючи міцні довірливі зв’язки між співробітниками, менеджерами та генеральним директором, ви отримуєте:

 • Більше вмісту співробітників;
 • Більша продуктивність;
 • Надійність та відповідальність за своє навантаження;
 • Менша плинність;
 • Краща якість роботи;
 • Динаміка офісу, яка рухає компанію вперед.

 

І хоча побудувати довіру важче, коли ви перебуваєте в різних частинах світу або в різних часових поясах, це не означає, що це неможливо. Просто потрібно трохи більше зусиль.

 

Труднощі у формуванні довіри

Звичайно, шлях до довіри не обходиться без перешкод. Ці три, здається, є найпоширенішими серед дистанційної роботи:

 • Компанія не впевнена, який метод використовувати для зміцнення довіри
 • Відмінності в характерах співробітників
 • Робочий тиск, який виникає через віддалену роботу

 

Отже, як побудувати довіру на віддаленому робочому місці?

1. Підтримуйте спільне вирішення проблем

Залучайте співробітників до спільної роботи над вирішенням проблем, як тільки вони виникають. Зазвичай перше, до чого схильні працівники, це з’ясувати, хто за це винний, хоча часто ця інформація не допомагає вирішити проблему. Це тільки викличе недовіру серед учасників групи. Отже, що ви як керівник можете зробити?

 

Організуйте мозковий штурм за допомогою відеодзвінка або чату. Проведіть зустріч, щоб переконатися, що всі зосереджені на пошуку рішення, а не на людині, яка припустилася помилки. Так працівники зможуть довіряти процесу та тому, що вони можуть подолати проблему, працюючи разом.

 

2. Надавайте конструктивний зворотній зв’язок 

Співробітники потребують зворотного зв'язку. Це те, що змушує їх рухатися вперед, навіть тоді, коли вони не відчувають себе готовими до цього завдання. А особливо це стосується віддалених працівників, оскільки вони не мають можливості побачити вас особисто та оцінити вашу реакцію на них. Їм більше, ніж комусь іншому, потрібна підтримка, щоб залишатися продуктивними та щасливими.

 

Надання регулярних відгуків про роботу зміцнює довіру до вашої присутності та справедливе оцінювання їхньої робочої етики. Більше того, з таким підходом працівники відчують, що ви поручитеся за них, коли вони піднімуть питання про підвищення зарплати або виникнуть проблеми з самою роботою.

 

3. Надавайте можливість працівникам приймати рішення самостійно 

Довіра також означає знання того, що працівники можуть самостійно вирішувати, що найкраще для їхнього робочого процесу, і віру в їхні судження. 

 

Перший крок у цьому – повільно, але впевнено відмовлятися від контролю. Залиште їм прийняття певних рішень низького рівня і дозвольте їм самостійно вирішувати майбутні проблеми (якщо їм не потрібне посередництво). Члени команди повинні працювати самостійно. Так вони помітять, що ви їм довіряєте, і посилять власну відповідальність, щоб зберегти цю довіру.

 

4. Надавайте надійні та інтуїтивно зрозумілі робочі інструменти

Хороший менеджмент є одним із ключових методів створення атмосфери довіри. Щоб довести хороше лідерство, озбройте співробітників першокласними інструментами, які полегшать їх роботу. 

 

Одним з таких важливих інструментів є багатофункціональний засіб моніторингу робочих годин співробітників, що допоможе їм залишатися підзвітними та продуктивними. Наприклад, Yaware.TimeTracker, який має ряд переваг, серед яких:

 • Автоматичний облік – вся статистика автоматично вноситься в табель, який можна переглянути або завантажити на комп'ютер для подальшої обробки даних.
 • Аналіз ефективності – можливість бачити реальне навантаження на команди, що допоможе зрозуміти, чи дійсно є потреба в додатковому персоналі. 
 • Управління проєктами і завданнями – весь обсяг запланованих робіт в одному місці, після чого можна порахувати вартість завдань, годин роботи і оцінити, наскільки результат окупився.
 • Персональна статистика – можливість для співробітників самостійно аналізувати свою роботу.
 • Безліч наочних графіків – можливість проаналізувати роботу співробітників всього за кілька хвилин.

 

Хочете почати використовувати Yaware.TimeTracker? Зареєструйтесь прямо зараз

До того ж, Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви могли відчути її функціонал в повній мірі!

 

Як підсумок, побудова довіри на віддаленому робочому місці вимагає свідомих зусиль і спеціального підходу. Важливо встановлювати зв'язок, розуміти потреби співробітників і створювати сприятливі умови для роботи на відстані. З цими кроками ваша команда може досягти успіху віддалено та побудувати міцну довіру між всіма її членами.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.