Yaware.TimeTracker – це інноваційна система, призначена для обліку робочого часу співробітників. Вона забезпечує автоматичний моніторинг діяльності працівників на комп'ютері, що дозволяє керівникам підприємств та компаній ефективно керувати ресурсами та оптимізувати робочі процеси. Основна мета цієї системи – підвищення продуктивності та ефективності роботи над задачами.

 

Yaware.TimeTracker допомагає керівнику:

 • Оцінити продуктивність роботи за комп'ютером
 • Контролювати запізнення та інші порушення
 • Виявити кращого і гіршого співробітника
 • Контролювати співробітників з гнучким графіком роботи
 • Вести облік часу нарад і перерв
 • Оцінити реальну завантаженість персоналу
 • Вести віддалений контроль роботи персоналу
 • Розрахувати заробітну плату співробітників з погодинною оплатою праці

 

Облік робочого часу

Yaware.TimeTracker – це інноваційна система, призначена для обліку робочого часу співробітників. Вона забезпечує автоматичний моніторинг діяльності працівників на комп'ютері, що дозволяє керівникам підприємств та організацій ефективно управляти ресурсами та оптимізувати робочі процеси. Основна мета цієї системи – підвищення продуктивності та ефективності праці завдяки точному відстеженню часу, який витрачається на виконання завдань.

Електронний табель обліку робочого часу

Електронний табель обліку робочого часу є важливою складовою Yaware.TimeTracker. Ця функція дозволяє автоматично формувати звіти про робочий час кожного співробітника, що значно спрощує процес управління персоналом. Керівники можуть бачити, скільки часу витрачається на конкретні проекти, задачі або інші види діяльності, що дозволяє приймати більш обґрунтовані рішення щодо розподілу ресурсів.

Ефективність роботи

Ефективність роботи співробітників – один із ключових показників, який можна оцінити за допомогою Yaware.TimeTracker. Система дозволяє виявити неефективні робочі процеси, визначити працівників, які потребують додаткового навчання або підтримки, та вжити необхідних заходів для підвищення загальної продуктивності. Аналіз ефективності роботи стає значно простішим завдяки детальним звітам, які генерує програма.

Планування робочого часу

Планування робочого часу з Yaware.TimeTracker стає значно простішим та ефективнішим. Керівники можуть використовувати дані, отримані з системи, для створення оптимальних графіків роботи, що враховують реальні витрати часу на різні види діяльності. Це дозволяє уникнути перевантаження співробітників та забезпечити більш рівномірний розподіл робочого навантаження.

Оптимізація часу відпочинку

Оптимізація часу відпочинку є важливим аспектом, який допомагає підтримувати високий рівень продуктивності. Yaware.TimeTracker дозволяє аналізувати не тільки робочий час, але й перерви, що дозволяє керівникам знайти оптимальний баланс між роботою та відпочинком. Це сприяє зниженню рівня стресу серед співробітників та підвищенню їхньої задоволеності роботою.

Аналіз ефективності використання часу за допомогою звітів

Один з ключових інструментів Yaware.TimeTracker – це аналіз ефективності використання часу за допомогою звітів. Система генерує детальні звіти про всі аспекти робочої діяльності, що дозволяє керівникам бачити повну картину та приймати обґрунтовані рішення. Звіти можуть бути налаштовані відповідно до потреб конкретного підприємства та включати різні показники продуктивності.

Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими!

 

Відгуки про програму 

Про ефективність використання програми нам розповіли:

 

 • Евгеній Петрищенко – Керівник IT-служби

“У зв'язку з ростом компанії і розширенням штату співробітників, в один з моментів постало питання про контроль роботи віддалених співробітників – завдання на роботу, якість послуг, що надаються, відповідність зовнішнього вигляду (формений одяг) стандартам, встановленим в компанії. Спочатку менеджери для цього використовували скайп, але зі збільшенням числа контрольованих співробітників скайп перестав задовольняти потреби, тому почали шукати ПО, яке допомогло б виконувати поставлені завдання. Таким чином було знайдено Yaware.

 

В першу чергу була спрощена робота менеджерів, які обіймають керівні посади по контролю за віддаленими співробітниками – тепер щоранку замість 20 дзвінків по скайпу менеджери перевіряють дані в онлайні.

 

Також в цілому спростився контроль робочого часу віддалених співробітників, тому що усвідомлення того факту, що ведеться моніторинг роботи, допомогло багатьом співробітникам стати більш дисциплінованими і відповідальними.

 

З позитивних моментів можна відзначити те, що після вивчення статистики змінилося ставлення до деяких співробітникам в кращу сторону – тобто продуктивність і якість праці виявилися вищими, ніж це уявлялось до того часу, як почався моніторинг.”

 

 • Орест Зуб – Підприємець, автор проєкту OpenMind 

“Yaware.TimeTracker – корисний інструмент. І 100 грн. / місяць за одного співробітника – це мізерна інвестиція в порівнянні з тим, скільки часу економиться і наскільки збільшується продуктивність його використання. Навіть грошей можна більше заробити за той період, коли людина буде усвідомлено приділяти його роботі.

 

Я не змушую співробітників працювати по 8 годин на день. Більшість з них працює по 3-4 години. Я сам працюю приблизно стільки ж. Але коли ми працюємо, ми весь час приділяємо роботі. А Yaware.TimeTracker служить додатковим інструментом, який усвідомлено спрямовує думки на виконання завдання.

 

З Yaware.TimeTracker я бачу, що ефективність збільшується. По грошах це виходить наступним чином: у вересні, коли ми вже 2-й місяць використовували сервіс, дохід OpenMind вийшов на 50000 грн. / місяць. Це поки що рекорд.”

 

 • Леонід – Системний адміністратор 

“Ми чули дуже багато позитивних відгуків про Yaware.TimeTracker від тих, хто вже впровадив цю систему, і вирішили наслідувати їхній приклад.

 

За допомогою Yaware.TimeTracker ми хотіли з'ясувати, наскільки відповідально наші співробітники відносяться до своїх посадових обов'язків. Нам також було цікаво дізнатися середню тривалість ефективної роботи.

 

Підсумки моніторингу нас дуже порадували. Виявилося, що колектив сумлінно виконує свою роботу і максимально використовує робочий час.”

 

Ще більше позитивних вражень від роботи з програмою – за посиланням

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.