Сучасні кол-центри є важливими елементами багатьох бізнесів, забезпечуючи підтримку клієнтів та виконання різних завдань, що потребують постійного спілкування. Для досягнення високої продуктивності та ефективності роботи необхідно використовувати ефективні інструменти для моніторингу операторів. Yaware пропонує комплексне рішення для моніторингу робочого часу операторів, яке допоможе оптимізувати роботу кол-центру та підвищити продуктивність.

 

Чому важливий моніторинг робочого часу операторів?

Моніторинг робочого часу операторів є критичним аспектом управління кол-центром. Відстеження робочого часу дозволяє визначити, наскільки ефективно оператори використовують свій робочий час, та виявити можливості для оптимізації. Завдяки цьому можна значно підвищити ефективність роботи кол-центру та забезпечити високу якість обслуговування клієнтів.

 

Yaware – найкращий тайм трекер для кол-центру

Yaware пропонує найкращий тайм трекер для кол-центру, який забезпечує точний моніторинг робочого часу операторів та дозволяє отримувати детальні звіти про їх діяльність. Цей інструмент допомагає керівникам кол-центрів контролювати продуктивність операторів та виявляти проблемні моменти у роботі.

 

Основні можливості Yaware для кол-центрів:

 • Моніторинг робочого часу операторів: Yaware автоматично фіксує час, проведений операторами за виконанням завдань, що дозволяє керівникам бачити точну картину їхньої діяльності.
 • Аналіз продуктивності операторів: Інструмент надає детальні звіти про продуктивність кожного оператора, що дозволяє виявити найпродуктивніших співробітників та визначити області для покращення.
 • Оптимізація робочого часу кол-центру: Завдяки даним, зібраним Yaware, керівники можуть оптимізувати розклад роботи операторів, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи кол-центру.

 

Детальніше дізнавайтеся на сторінці

 

Ефективність роботи кол-центру

Підвищення ефективності роботи кол-центру є однією з головних цілей будь-якого бізнесу. Завдяки використанню Yaware, керівники можуть не лише відстежувати робочий час операторів, але й аналізувати різні аспекти їхньої діяльності.

 

Як Yaware допомагає підвищити ефективність роботи кол-центру?

 • Статистика викликів кол-центру: Yaware надає детальну статистику викликів, що дозволяє аналізувати робоче навантаження операторів та визначати пікові періоди.
 • Графіки роботи у кол-центрі: Завдяки можливості оптимізації графіків роботи операторів, керівники можуть забезпечити рівномірне розподілення навантаження та уникнути перевантажень.
 • Покращення продуктивності кол-центру: Аналізуючи дані, зібрані Yaware, керівники можуть впроваджувати зміни, що сприяють підвищенню продуктивності та якості обслуговування клієнтів.

 

Інструменти для моніторингу операторів

Yaware надає широкий набір інструментів для моніторингу операторів, які дозволяють отримувати повну картину їхньої діяльності та приймати обґрунтовані управлінські рішення.

 

Ключові інструменти для моніторингу операторів від Yaware:

 • Відстеження робочого часу: Автоматичне відстеження часу, витраченого на виконання завдань.
 • Детальні звіти: Регулярні звіти про продуктивність, які допомагають керівникам оцінювати ефективність роботи операторів.
 • Аналіз даних: Інструменти для аналізу зібраних даних, що дозволяють виявити проблемні моменти та можливості для покращення.
 • Статистика викликів кол-центру
 • Збір та аналіз статистики викликів є важливим аспектом управління кол-центром. Yaware надає детальну статистику викликів, що дозволяє керівникам оцінювати робоче навантаження та визначати ефективність роботи операторів.

 

Основні показники статистики викликів:

 • Кількість оброблених викликів: Відображає загальну кількість викликів, оброблених операторами за певний період.
 • Час обробки викликів: Відстежує середній час, витрачений на обробку одного виклику.
 • Час очікування клієнтів: Показує, скільки часу клієнти чекають на з'єднання з оператором.
 • Покращення продуктивності кол-центру
 • Для покращення продуктивності кол-центру необхідно регулярно аналізувати ефективність роботи операторів та впроваджувати відповідні зміни. Yaware допомагає в цьому завдяки своїм потужним інструментам для моніторингу та аналізу.

 

Як Yaware сприяє покращенню продуктивності:

 • Виявлення проблемних моментів: Регулярний аналіз даних дозволяє виявляти проблемні моменти у роботі операторів та оперативно їх усувати.
 • Оптимізація робочих процесів: Використання зібраних даних для оптимізації робочих процесів, що підвищує загальну продуктивність.
 • Навчання та розвиток операторів: На основі зібраних даних можна планувати навчальні програми та заходи для підвищення кваліфікації операторів.

 

Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими! 

 

Висновок

Yaware – це ефективне ПЗ для моніторингу кол-центру, яке забезпечує точний моніторинг робочого часу операторів, детальний аналіз продуктивності та оптимізацію робочих процесів. Завдяки використанню Yaware, керівники кол-центрів можуть підвищити ефективність роботи своїх команд, оптимізувати графіки роботи та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. Якщо ви шукаєте найкращий тайм трекер для кол-центру, Yaware – ваш ідеальний вибір для покращення продуктивності та ефективності роботи вашого кол-центру.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Відповісти

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *