Yaware.TimeTracker проти Mirobase

Що таке Mirobase?

Mirobase — система, що контролює дії співробітників, автоматично реєструє всі активності, аналізує зібрану інформацію і надає звіт керівнику.

Що таке Yaware.TimeTracker?

Yaware.TimeTracker — автоматична система обліку часу, яка дає можливість відстежити та оцінити ефективність роботи співробітників за комп'ютерами. Система дає повну картину робочого дня і дозволяє зміцнити дисципліну, оптимізувати роботу співробітників і ефективно управляти компанією з мінімальними затратами часу.

Вразливості програм

ВразливостіYaware.TimeTrackerMirobase
Вразливість до втручання у програму третіх осібБази даних Yaware.TimeTracker знаходяться на серверах Amazon AWS. Сервер працює ізольовано, доступ до нього мають лише уповноважені технічні адміністратори Yaware.Програмні налаштування системного адміністратора Mirobase можуть встановлюватися на будь-який комп’ютер. На ньому можуть бути встановлені й інші програми для роботи. Що є приводом проникнення ззовні в систему третіх осіб або вірусних програм.
Вразливість до вірусівСервер Yaware.TimeTracker працює ізольовано, на основі ОС Linux. Для цієї операційної системи вірусні програми майже не створюються, на відміну від Windows. Це дає змогу концентруватися на вирішенні питань стосовно організації робочого часу. А не на захисті від можливих вірусних уражень.Mirobase працює на основі ОС Windows (операційна система вважається вразливою до вірусів)
Використання чутливих данихYaware.TimeTracker опрацьовує тільки ті дані, які допоможуть зрозуміти, працює у даний момент співробітник чи ні. Програма не може бути використана для нанесення шкоди компанії. Так як Yaware не виконує ніяких команд ззовні.Програма збирає інформацію, яка не є необхідною для аналізу роботи співробітників. Проте такі дані можуть застосовуватися для виявлення вразливих програм, отримання несанкціонованого доступу до ПК, нанесення будь-якої шкоди.

 

Захист конфіденційної інформації

 

Yaware.TimeTrackerMirobase
Захист від маніпуляцій конфіденційною інформацієюУ тайм-трекері скріншоти можуть робитися не частіше, ніж 1 раз на хвилину. Що ускладнює задачу зловмисникам стосовно отримання конфіденційних данихФункція “Спостереження за екраном у режимі реального часу” дає змогу отримати дані номерів банківських карт та паролів.
Використання інформації про обладнанняYaware.TimeTracker не використовує потенційно вразливу інформацію.Працює функція “Геолокація” та “Інформація про обладнання”. На побудову звітів про ефективність роботи такі дані не впливають. Проте зловмисники потенційно можуть використати їх для власних цілей (наприклад, чи знаходиться працівник вдома; чи відсутній директор компанії в офісі).

 

Технічне обслуговування та мотивація

 

Yaware.TimeTrackerMirobase
Технічне обслуговуванняАдміністратор компанії-замовника контролює, працює сам сервер чи ні. Технічні несправності усувають спеціалісти Yaware. Адміністратор у цей час може займатися іншими справами.Контроль за налаштуваннями роботи серверу та його обслуговуванням веде адміністратор компанії.
Контролювання дій співробітниківУ Yaware.TimeTracker присутні функції для контролю ефективності роботи працівників. Однак, програма більше спрямована на самоконтроль та мотивацію. Та може допомогти керівникам вирішити проблемні ситуації ще на етапі їх становлення.Програма має функції повного контролю дій співробітників.

 

Висновки

Yaware.TimeTracker — це можливість підвищувати продуктивність співробітників компанії та підтримувати дисципліну у колективі. При цьому загрози втрати конфіденційних даних та проникнення третіх осіб до серверу (на якому розташоване програмне забезпечення) знижені практично до 0. Власники компаній мають доступ лише до тієї інформації, яка потрібна для аналізу роботи над проектами.

Тайм-трекер компанії Yaware не збирає чутливу, потенційно небезпечну інформацію (геопозиції робітників, паролі тощо). Що є приводом для довіри як колективу компанії, так і її клієнтів.

Ціна питання

Ціна Yaware.TimeTracker — від 100 грн/місяць за працівника, є можливість вибрати тарифний план, локальну або SAAS версію. Функціонує безкоштовна онлайн Демо версія програми.
Вартість річної ліцензії Mirobase на одного співробітника — від 1500 грн.

Інші подібні сервіси
yaware clockify hubstaff mirobase RescueTime timecamp timedoctor toggl

Спробувати Yaware.TimeTracker безкоштовно

14 днів, все включено

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції