Yaware.TimeTracker проти Clockify

Що таке Clockify?

Clockify – сервіс для обліку робочого часу, створений, аби допомогти організаціям відстежувати продуктивність співробітників, переглядати їхню відвідуваність і оплачувані години.

Що таке Yaware.TimeTracker?

Yaware.TimeTracker – автоматична система обліку робочого часу й оцінки ефективності роботи співробітників за комп'ютером. Yaware.TimeTracker допомагає підвищити ефективність на 20% шляхом зниження нецільового використання робочого часу.

Детальні звіти

Програма Yaware.TimeTracker генерує понад 18 звітів у вигляді графіків і таблиць, які дозволяють детально вивчити поведінку і продуктивність кожного працівника, відділу чи цілої компанії. Серед основних звітів:

  • «Оперативний підсумок» – показує, чим займається персонал в даний момент.
  • «Рейтинг» – хто із працівників був найпродуктивнішим або хто був відсутній на робочому місці.
  • «Дотримання робочого графіка» – показує, хто і коли найбільше запізнювався, йшов раніше дозволеного чи затримувався після роботи.
  • «Звіт по діяльності» – детальний опис діяльності працівників з поділом на продуктивну, непродуктивну та нейтральну. 
  • «Динаміка» –  демонструє динаміку роботи працівників, відділів або компанії за певний період часу.

Знімки з веб-камери і скріншоти

Clockify робить тільки скріншоти, у той час, як в Yaware.TimeTracker є можливість робити і скріншоти, і знімки з веб-камери (у країнах, де це дозволено законодавством). Таку функцію можна увімкнути одночасно як для всіх відділів, так і для конкретних працівників і вам не знадобиться багато часу для аналізу результатів.

Дані про відвідані сайти

Clockify збирає інформацію у вигляді звітів та аналітики активності протягом робочого часу, проте дані про відвідані сайти не збирає – на відміну від Yaware.TimeTracker. За допомогою Yaware.TimeTracker ви можете бачити, які сайти відвідували працівники протягом робочого дня. Так, якщо продуктивність одного з працівників знизилася, ви можете перевірити на що він витрачає робочий час – цілком може бути, що це пожирачі часу.

Явний і прихований моніторинг

Yaware.TimeTracker дозволяє вести облік робочого часу співробітників як в прихованому, так і в явному режимі, коли Clockify підтримує тільки явний режим.

Автоматичний моніторинг

Clockify не має можливості ведення автоматичного обліку робочого часу, коли в Yaware.TimeTracker такий облік часу ведеться по замовчуванню.

Висновки

Yaware.TimeTracker – це можливість підвищувати продуктивність співробітників компанії та підтримувати дисципліну у колективі. При цьому загрози втрати конфіденційних даних та проникнення третіх осіб до серверу (на якому розташоване програмне забезпечення) знижені практично до 0. Власники компаній мають доступ лише до тієї інформації, яка потрібна для аналізу роботи над проектами.

 

Тайм-трекер компанії Yaware не збирає чутливу, потенційно небезпечну інформацію (геопозиції робітників, паролі тощо). Що є приводом для довіри як колективу компанії, так і її клієнтів.

Інші подібні сервіси
yaware clockify hubstaff mirobase RescueTime timecamp timedoctor toggl

Спробувати Yaware.TimeTracker безкоштовно

14 днів, все включено

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції