Yaware.TimeTracker – це інноваційна платформа для відстеження часу, яка дозволяє ефективно контролювати та аналізувати час, витрачений на різні види діяльності. Однією з ключових функцій цієї системи є можливість точно відстежити фактично відпрацьований час співробітників.

 

Як це працює? 

Платформа Yaware використовує ряд технологій, щоб забезпечити точне відстеження часу. Наприклад, програмне забезпечення може встановлювати з'єднання з комп'ютером або мобільним пристроєм користувача, щоб записувати активність на екрані, програми, які використовуються, і навіть періоди неактивності. Ці дані потім аналізуються і представляються в зручному форматі для подальшого аналізу.

 

Однак Yaware не обмежується лише відстеженням робочого часу. Вона також надає можливості для встановлення цілей та пріоритетів, відстеження продуктивності та виявлення найбільш часоємних задач. Це допомагає підвищити ефективність роботи команди, виявити та усунути завдання, які займають занадто багато часу, і в цілому забезпечити більшу прозорість у використанні часу в організації.

 

Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими!

 

Завдяки Yaware компанії можуть ефективно відстежувати фактично відпрацьований час своїх співробітників, що дозволяє оптимізувати робочі процеси, підвищувати продуктивність і досягати більшого успіху в бізнесі.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Відповісти

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *