У сучасному динамічному світі, де продуктивність та ефективне використання часу є ключовими факторами успіху, системи тайм-трекінгу стають незамінними помічниками для бізнесів та фрілансерів. Yaware.TimeTracker – це один з найпотужніших інструментів для управління часом, який дозволяє автоматизувати робочий процес, відстежувати офлайн-активність та оптимізувати робочі завдання. У цій статті ми розглянемо, як розпочати роботу з Yaware.TimeTracker та як ефективно використовувати його функції для покращення продуктивності.

 

Встановлення сервісу Yaware.TimeTracker

Перший крок на шляху до використання Yaware.TimeTracker – це встановлення сервісу. Процес інсталяції є досить простим і включає кілька основних етапів:

 

 1. Зареєструйтеся

Безкоштовний тестовий період триває цілих 14 днів. Протягом цього часу можна необмежену кількість разів переходити між різними планами Yaware.TimeTracker, що відрізняються між собою набором функціоналу. Щоб почати роботу і скористатися сервісом Yaware.TimeTracker, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

 

Для цього заповніть коротку форму, вказавши ім'я та прізвище, електронну пошту, телефон (для допомоги у встановленні і налаштуванні сервісу).

 

 1. Встановіть Yaware і додайте співробітників

Після реєстрації Ви потрапите в особистий кабінет. Тут Ви можете завантажити Yaware-клієнт, а потім встановити його на всі комп'ютери, які хочете моніторити за допомогою сервісу.

 

*Перед встановленням вкажіть, в якому режимі роботи Ви будете використовувати Yaware.TimeTracker: у відкритому чи прихованому.

 

Виберіть зручний для Вас спосіб встановлення:

 • завантажте Yaware.TimeTracker на флешку і встановіть на кожен комп'ютер;
 • відправте співробітникам посилання на завантаження по email;
 • доручіть системному адміністратору встановити Yaware.TimeTracker через мережу.

 

 1. Згрупуйте співробітників по відділах

Об'єднайте співробітників в групи, відповідно до відділів, філій, підрозділів, в яких вони працюють. Призначте менеджерів, які матимуть доступ до інформації про свою групу і зможуть, таким чином, аналізувати ефективність роботи персоналу.

 

Наприклад:

 • керівнику відділу дайте доступ до співробітників тільки його відділу;
 • керівнику філії — до всіх довірених йому філій і т.д.

Це дозволить делегувати повноваження по контролю за співробітниками менеджерам різних рівнів управління.

 

 1. Задайте настройки моніторингу
 • Задайте графік моніторингу: цілодобовий або в конкретні години.
 • Налаштуйте для кожної групи співробітників продуктивність використання ними тих чи інших програм і сайтів (в залежності від професійних обов'язків).
 • Активізуйте додаткові функції:
    • офлайн-активність — для обліку часу нарад, зустрічей, перерв;
    • знімки екрану — щоб бачити, чим безпосередньо займаються співробітники за комп'ютером, як просувається робота над проектом;
    • знімки з веб-камери — для контролю знаходження сторонніх в офісі;
    • звіти на email співробітникам з інформацією про їхню продуктивність і т.д.

    

   1. Виберіть спосіб аналізу інформації

   Ви можете аналізувати дані по продуктивності персоналу онлайн в своєму особистому кабінеті або отримувати звіти на email: в певні дні / кожен день / тиждень / місяць.

    

   Звіти покажуть Вам:

   • загальну кількість відпрацьованого часу, а також його продуктивність;
   • додатки / сайти, які найчастіше використовували ваші працівники;
   • ресурси, які необхідно категоризувати (за замовчуванням вони в групі нейтральні і невідомі).

    

   Основні функції Yaware.TimeTracker

   Після встановлення та налаштування сервісу, ви можете почати використовувати всі переваги Yaware.TimeTracker. Основні функції сервісу включають:

    

   Тайм-трекер для фрілансерів

   Для фрілансерів, які працюють на декілька проектів одночасно, Yaware.TimeTracker є незамінним інструментом. Тайм-трекер дозволяє відстежувати час, витрачений на кожен проект, та створювати детальні звіти для клієнтів. Це дозволяє фрилансерам точно оцінювати свою продуктивність і забезпечувати прозорість у взаємовідносинах з клієнтами.

    

   Офлайн-активність

   Yaware.TimeTracker також дозволяє відстежувати офлайн-активність. Якщо ви працюєте без доступу до інтернету або зайняті офлайн-задачами, такими як зустрічі чи дзвінки, ви можете вручну додати ці активності в систему. Це забезпечує повний облік робочого часу, незалежно від способу роботи.

    

   Аналіз ефективності роботи

   Однією з ключових функцій Yaware.TimeTracker є аналіз ефективності роботи. Система збирає дані про час, витрачений на різні завдання та проекти, і надає детальні звіти про продуктивність. Це дозволяє користувачам виявити неефективні зони, оптимізувати робочі процеси та підвищити продуктивність.

    

   Моніторинг за допомогою сервісу

   Yaware.TimeTracker надає можливість моніторингу за допомогою сервісу в реальному часі. Це дозволяє керівникам команд бачити, як їх співробітники використовують робочий час, та оперативно реагувати на відхилення від запланованого графіка. Такий підхід забезпечує високу дисципліну та підвищує загальну ефективність команди.

    

   Автоматизація робочого процесу з Yaware.TimeTracker

   Yaware.TimeTracker не тільки допомагає контролювати час, але й сприяє автоматизації робочого процесу. Деякі з можливостей, які забезпечують автоматизацію, включають:

    

   Збір даних про час

   Система автоматично збирає дані про час, витрачений на різні завдання та додатки. Це дозволяє користувачам зосередитися на своїй роботі, не відволікаючись на ручний облік часу. Зібрані дані зберігаються у вигляді звітів, які можна переглядати та аналізувати в будь-який момент.

    

   Інтеграція з іншими інструментами

   Yaware.TimeTracker підтримує інтеграцію з багатьма популярними інструментами для управління проектами, такими як Trello, Asana, Jira та інші. Це дозволяє автоматично синхронізувати завдання та відстежувати їх виконання без необхідності перемикатися між різними додатками.

    

   Автоматичні нагадування та сповіщення

   Сервіс може надсилати автоматичні нагадування та сповіщення про важливі події, такі як початок або завершення робочого дня, дедлайни по завданнях та інші. Це допомагає користувачам залишатися в курсі своїх обов’язків та дотримуватися встановленого графіка.

    

   Оптимізація робочих завдань за допомогою Yaware.TimeTracker

   Один з головних аспектів ефективного управління часом – це оптимізація робочих завдань. Yaware.TimeTracker надає інструменти, які допомагають користувачам більш ефективно розподіляти свій робочий час та досягати кращих результатів.

    

   Yaware.TimeTracker є потужним інструментом для управління часом, який допомагає бізнесам та фрилансерам автоматизувати робочий процес, відстежувати офлайн-активність та оптимізувати робочі завдання. Завдяки своїм широким можливостям та гнучким налаштуванням, цей сервіс є незамінним помічником у підвищенні продуктивності та ефективності роботи.

    

   Не зволікайте і спробуйте Yaware.TimeTracker вже сьогодні, щоб зробити свій робочий процес більш організованим, продуктивним та ефективним!

   Register

   Ефективний облік часу за комп'ютером

   Коментарі закриті.