Що таке розширення прав і можливостей співробітників?

Розширення прав і можливостей працівників можна визначити як стиль управління, який надає всім працівникам свободу, ресурси та підтримку, щоб брати відповідальність за свою роботу, приймати самостійні рішення та сприяти успіху компанії своїми навичками та сильними сторонами. Це означає створення середовища, в якому працівники відчуватимуть, що їх цінують, почують і матимуть можливість робити позитивні зміни у своїй кар’єрі.

 

Відповідно, розширення можливостей працівників може проявлятися в багатьох формах – від довіри працівникам у прийнятті важливих рішень до надання їм ресурсів, необхідних для найкращої комфортної роботи.

 

Чому розширення можливостей працівників є важливим?

Розширення прав і можливостей працівників важливе з кількох причин. Ось найважливіші з них:

 

 • Підвищення продуктивності

Співробітники, які мають більше можливостей, як правило, працюють ефективніше. Вони можуть використовувати свої навички та знання для вирішення складних завдань і досягнення кращих результатів.

 

 • Задоволеність співробітників

Надання працівникам можливостей для розвитку та професійного зростання може підвищити їхнє задоволення від роботи. Задоволені співробітники часто залишаються в компанії довше і можуть бути більш мотивованими та відданими своїй роботі.

 

 • Конкурентоспроможність компанії

Компанії, які надають своїм співробітникам можливості для розвитку, можуть залучати та утримувати талановитих працівників. Це сприяє підвищенню конкурентоспроможності компанії на ринку.

 

 • Інновації

Розширення можливостей працівників може стимулювати створення нових ідей та інновацій у компанії. Коли співробітники мають можливість експериментувати та розробляти нові підходи, це може призвести до нових продуктів, послуг або вдосконалення процесів.

 

 • Розвиток лідерства

Надання можливостей для професійного зростання допомагає компанії виявляти та розвивати своїх майбутніх лідерів. Це особливо важливо для забезпечення сталого розвитку компанії в майбутньому.

 

 • Підвищення якості роботи

Професійний розвиток і навчання допомагають співробітникам покращити свої навички та компетенцію. Це може призвести до підвищення якості виконуваних завдань і послуг, що сприяє задоволенню клієнтів і партнерів компанії.

 

4 способи, як підвищити рівень прав і можливостей співробітників на робочому місці

 

 1. Давайте проекти, а не завдання

Щоб підвищити креативність та інновації, вам потрібно створити простір для цього. Звичайний спосіб зробити це полягає в тому, щоб надати працівникам право власності на їхні обов’язки та дозволити їм особисто визначати, як підійти до поставленої задачі.

 

Дозволяючи працівникам приймати рішення, вони стають більш залученими до своєї роботи та більше інвестують у результати, які досягають.

 

 1. Заохочуйте інновації шляхом винагороди за виконання

Хоча це чудово, коли вам довіряють робити все по-своєму, люди часто розчаровуються, якщо покращені результати не визнають. Отже, щоб підтримувати зацікавленість співробітників, вкрай важливо визнавати та винагороджувати успіх.

 

Це не обов’язково означає надання грошової премії чи складних схем оплати праці, хоча це, безперечно, може бути сильним мотиватором. Виявляти суспільну вдячність і не карати ефективних працівників більшою роботою – це гарне місце для початку.

 

 1. Дайте працівникам можливість контролювати свій час

Гнучкий графік роботи підвищує не тільки моральний дух, але й продуктивність. Різні люди досягають піку в різний час доби, і можливість працювати, коли це найзручніше, може значною мірою підвищити ефективність команди.

 

Сьогодні за допомогою таких інструментів, як Yaware.TimeTracker, команди по всьому світу дають своїм співробітникам контроль над своїм часом і спостерігають підвищення продуктивності. Співробітники не тільки можуть працювати більш гнучко, залишаючись відповідальними за свій час, але вони також можуть виявити шкідливі звички та оптимізувати власні моделі роботи.

 

Yaware.TimeTracker — це простий і зручний інструмент для команд будь-якого розміру та структури, розроблений спеціально для підвищення продуктивності.

 

З його допомогою можна дізнатися:

 • який час доби є найпродуктивнішим для працівників;
 • які ресурси використовують співробітники для виконання конкретного завдання;
 • скільки часу витрачається на виконання завдання;
 • коли виникають труднощі у виконанні завдання і потрібна допомога;
 • що відволікає працівників і заважає їм рухатися вперед.

 

Хочете почати використовувати Yaware.TimeTracker? Зареєструватися зараз.

Більше того, Yaware пропонує 14 днів безкоштовного користування програмою, щоб ви могли відчути її функціональність у повній мірі!

 

 1. Встановіть спосіб отримання чесного зворотного зв’язку – в обох напрямках

Неодноразово звертайтеся до працівників, обговорюйте виклики, шукайте рішення – коли працівники бачать, що їхня думка має значення, вони будуть набагато активнішими та відчуватимуть більше можливостей висловлювати свої ідеї.

Загалом можливості розширення штату працівників призводять до покращення якості роботи, залучення талановитих співробітників і підвищення конкурентоспроможності компанії для збереження ринку.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.