men and a list

Програмне забезпечення для обліку робочого часу надає точну картину того, як розпоряджаються днем члени команди. Ця інформація може допомогти бізнесу скоротити зайві витрати та оптимізувати робочі процеси.

Тайм трекер готує звіти, скільки часу працівники проводять на роботі, що вони роблять у цей час та чи ефективно виконують обов'язки. Програма дає стороннє уявлення, які види діяльності займають найбільше часу, хто з працівників працює добре, а хто потребує допомоги та уваги.

У цій статті ми розглянемо, які переваги має тайм трекер як програмне забезпечення для бізнесу. І підкажемо, як підрахувати фінансові вигоди від запровадження цього інструменту в компанії.

Відгуки про тайм трекер компаній

Компанії найчастіше згадують такі зміни після впровадження програми:

 • зниження операційних витрат та навантаження на працівників відділу персоналу;
 • ефективне управління віддаленими працівниками та підрядниками;
 • підтримка дотримання законодавчих та договірних зобов'язань;
 • оптимізація ресурсів для пікового попиту чи спеціальних проєктів;
 • залучення майбутніх кандидатів на роботу завдяки прогресивній практиці на робочому місці.

Заощаджуйте гроші

Багато організацій роблять висновок, що програма є ключем до скорочення нераціональних витрат. Тайм трекер точно фіксує час та позбавляє необхідності пригадувати, скільки та коли було відпрацьовано годин. Це може допомогти компаніям дотримуватися державних правил оплати праці підрядників та співробітників.

Компанії оптимізують бюджет шляхом оплати тільки тих годин, які працівники фактично відпрацювали. Інтеграція програми із системою розрахунку заробітної плати допомагає уникнути переплати податків та інших відрахувань через неточний облік.

Використовуйте час розумно

Як часто ваші працівники отримують завдання, що виходять за межі посадових обов'язків? Програмне забезпечення для обліку робочого часу персоналу допоможе визначити:

 • які види діяльності займають більше годин, аніж очікувалося;
 • які із завдань можна делегувати іншим працівникам чи передати на аутсорсинг.

Якщо член команди витрачає надто багато часу на виконання одного конкретного завдання, для якого у нього/неї немає необхідних навичок, — це вам стане ясно зі звітів тайм трекера. Також поширене питання втрати часу співробітників: одні з них чекають, доки інші люди закінчать свої завдання. Тайм трекер допоможе вам відстежити час, щоб зрозуміти, чи слід вам скоригувати робочий процес, щоб отримати ті самі результати швидше.

Допоможіть своїм працівникам

Звіти тайм трекера та “погляд зверху” допоможе керівнику або HR менеджеру виявити потенційні вузькі місця або основні причини затримок. Наприклад, якщо у вас є працівник, який витрачає години на один проєкт, але повинен виконувати інші завдання, ви можете проаналізувати звіти програми, щоб зрозуміти, чому це так відбувається. Потім зверніться до працівника і повідомте, що ви знаєте про ситуацію і хочете допомогти.

Підтримка обов'язків HR

Компанії у 2022 році знижують робоче навантаження відділу персоналу за допомогою тайм трекера. У невпинному темпі життя працівникам необхідно мати кілька перерв, повноцінний час для обіду, час для саморозвитку з метою підвищення якості роботи.

Програма допоможе дізнатися:

 • як працівники розпочинають свій робочий день;
 • чи знаходяться на робочому місці у зазначений ними час;
 • чи є вікно у робочому графіку для відпочинку та саморозвитку;
 • яка статистика перепрацювань та відсоток виконаних  задач.

HR менеджерам немає потреби складати таблиці в Excel, тому що тайм трекер автоматично формує табель обліку робочого часу. У ньому вказується кількість відпрацьованих годин, вихідні, відпустка, прогули. У програмі легко розраховується сума заробітної плати працівників, якщо оплата погодинна.

Юридичні та договірні зобов'язання

Компаніям, які уклали контракти з клієнтами, іноді потрібно доводити, що виконують поставлені вимоги. Наприклад, організації, які надають послуги, повинні відстежувати робочий час працівників для дотримання правових норм.

Працюючи над конкретним проєктом, компанії потрібно показати, скільки годин було на нього витрачено, щоб аргументувати вартість послуг та реалізації самого проєкту.

Давайте свободу і водночас контролюйте

Віддалена робота у тренді не один рік. Люди, які працюють поза офісом, можуть мати складнощі в організації робочого дня. Компанії за допомогою трекінгу можуть контролювати, як вони проводять свій час та чи відповідають віддалені працівники очікуванням.

Це також можливість відстежити “проблемні місця” та допомогти персоналу краще впоратися з поставленими завданнями.

Висновок

Програмне забезпечення для обліку робочого часу персоналу допомагає компаніям скоротити непродуктивні витрати та оптимізувати процеси. Це один зі способів виконувати договірні зобов'язання та відповідати державним нормам, таким як закони про мінімальну заробітну плату та оплату понаднормових.

Тайм трекер допомагає компаніям краще управляти віддаленими працівниками, підрядниками та бюджетом, а також підтримувати саму команду у процесі роботи.

Для того, щоб вирахувати, які фінансові вигоди отримає компанія після впровадження тайм трекера, рекомендуємо скористуватися калькулятором за посиланням.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.