Моніторинг часу роботи на комп'ютері стає все більш популярним інструментом для бізнесу, проте важливо зберігати довіру працівників до компанії під час його впровадження.

 

  • Перше, що варто зробити, – це забезпечити прозорість та відкритість. Поясніть причини впровадження моніторингу часу, його цілі та очікувані переваги для якості роботи та продуктивності.

 

  • Друге, важливо враховувати приватність та конфіденційність працівників. Забезпечте, щоб дані про особисту активність залишалися конфіденційними і не використовувалися для стеження за працівниками в особистих цілях.

 

  • Нарешті, включіть працівників у процес прийняття рішень. Запитайте їхню думку щодо впровадження системи моніторингу часу та надайте можливість висловити свої обґрунтовані пропозиції щодо її вдосконалення.

 

І, звичайно, все це працює тільки з хорошим програмним забезпеченням, наприклад – Yaware.TimeTracker, який турбується не тільки про компанії, а й про їх співробітників, тож може бути корисним:

  • як компанії, що хоче підвищити продуктивність роботи персоналу та в результаті збільшити прибуток;
  • так і працівнику, який прагне збільшити свій заробіток і отримувати прозору звітність, справедливу оцінку докладених зусиль.

 

До того ж, Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими!

 

Загалом, збереження довіри працівників до компанії під час впровадження моніторингу часу роботи на комп'ютері ґрунтується на прозорості, повазі до приватності та участі працівників у процесі прийняття рішень.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.