У сучасному бізнес-середовищі, де кожна хвилина на вагу золота, оптимізація робочих процесів стає важливим завданням для кожної компанії. Один із ключових інструментів для досягнення цієї мети – локальний трекер часу. Серед багатьох рішень на ринку, локальна версія Yaware.TimeTracker Enterprise виділяється своєю функціональністю та надійністю.

 

Що таке Yaware.TimeTracker Enterprise?

Yaware.TimeTracker Enterprise – це передовий трекер робочого часу, який дозволяє компаніям ефективно відстежувати роботу співробітників. Локальна версія цього інструменту забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки всі дані зберігаються на внутрішніх серверах компанії, що мінімізує ризики витоку інформації.

 

 • Що таке локальна версія?

Готове рішення для обліку робочого часу, з яким можна працювати одразу після встановлення на сервері

 

 • Для кого підійде?

Підійде для компаній, в яких у пріоритеті збереження корпоративних стандартів безпеки

 

 • Що ви отримаєте?

Моніторинг активності працівників для прийняття правильних менеджерських рішень

 

Технічні вимоги для впровадження локальної версії

Сервер:

CPU: підтримка SSE 4.2 support, 2+ GHz (два і більше ядер)

RAM: 4 Gb або більше

HDD(SSD): 500Gb SSD для звичайного встановлення (1Tb SSD і більше рекомендовано при ввімкненій функції скріншотів)

Lan: 10/100/1000 Mb/s

 

Агент:

ОS: Windows: XP, 7, 8, 8.1, Linux: Ubuntu, RedHat, OpenSUSE, CentOS, Debian, Fedora, Mint, MacOS: 10.6+

CPU: 1.5GHz (Dual-Core рекомендовано)

RAM: 1GB

HDD: 300Mb

Lan: 10/100/1000 Mb/s

 

Основні функції Yaware.TimeTracker Enterprise

 1. Ефективне управління робочим часом

Використовуючи Yaware.TimeTracker Enterprise, компанії можуть значно покращити ефективне управління робочим часом. Система автоматично фіксує час, проведений на виконання завдань, що дозволяє керівникам отримувати точні дані про зайнятість працівників.

 

 1. Аналіз продуктивності працівників

Один із найбільших плюсів використання Yaware.TimeTracker Enterprise – це можливість глибокого аналізу продуктивності працівників. Система надає детальні звіти, які допомагають виявити сильні та слабкі сторони в роботі кожного співробітника, що сприяє прийняттю обґрунтованих управлінських рішень.

 

 1. Автоматизований облік робочого часу

Завдяки функції автоматизованого обліку робочого часу, процес збору даних про роботу стає повністю автоматичним, що знижує навантаження на працівників та мінімізує людський фактор.

 

 1. Інтеграція зі смартфонами

Сучасні працівники часто використовують мобільні пристрої для роботи. Yaware.TimeTracker Enterprise пропонує інтеграцію зі смартфонами, що дозволяє зручно відстежувати робочий час навіть під час віддаленої роботи або у відрядженні.

 

Переваги локальної версії Yaware.TimeTracker Enterprise

 • Підвищення безпеки даних

Оскільки дані зберігаються на внутрішніх серверах компанії, локальна версія забезпечує високий рівень безпеки. Це особливо важливо для компаній, які працюють із конфіденційною інформацією.

 

 • Відсутність залежності від інтернет-з’єднання

Локальна версія Yaware.TimeTracker Enterprise не залежить від якості інтернет-з’єднання, що забезпечує безперебійну роботу навіть у випадку тимчасових проблем із доступом до мережі.

 

 • Індивідуальні налаштування та інтеграції

Компанії можуть адаптувати систему під свої специфічні потреби, включаючи налаштування інтеграції з іншими корпоративними системами.

 

Тайм-трекер для фрілансера: Yaware.TimeTracker Enterprise

Хоча Yaware.TimeTracker Enterprise розроблено для корпоративного використання, цей тайм-трекер для фрилансера також може бути корисним. Він допомагає фрилансерам більш ефективно керувати своїм часом, аналізувати продуктивність та покращувати планування роботи.

 

Покрокова інструкція впровадження локальної версії

КРОК 1 – Реєстрація на тестовий період

КРОК 2 – Призначення відповідальних за процес впровадження

КРОК 3 – Інсталяція і конфігурація віртуальної машини у корпоративній мережі

КРОК 4 – Встановлення програми на комп'ютери працівників

КРОК 5 – Налаштування особистого кабінету

КРОК 6 – Збір та аналіз статистики

 

Як Yaware.TimeTracker Enterprise сприяє підвищенню продуктивності?

 • Оптимізація робочих процесів

Завдяки детальним звітам та аналізу, компанії можуть виявляти неефективні робочі процеси та оптимізувати їх. Це дозволяє знизити витрати часу на виконання завдань та підвищити загальну продуктивність.

 

 • Мотивація працівників

Система дозволяє працівникам бачити результати своєї роботи, що може слугувати додатковою мотивацією для підвищення продуктивності. Прозорість і об’єктивність даних сприяють створенню здорової конкуренції та командного духу.

 

 • Поліпшення управлінських рішень

Керівники отримують інструмент для обґрунтованих управлінських рішень на основі реальних даних. Це допомагає у визначенні найефективніших співробітників, розподілі ресурсів та плануванні проектів.

 

Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви відчули всі можливості функціоналу програми на власному досвіді, а вже потім прийняли рішення про покупку ліцензії.

 

Реєструйтеся просто зараз та ставайте продуктивнішими!

 

Висновок

Yaware.TimeTracker Enterprise – це потужний інструмент для відстеження робочого часу, який дозволяє компаніям ефективно управляти робочим часом своїх співробітників, підвищувати продуктивність та оптимізувати робочі процеси. Локальна версія забезпечує додатковий рівень безпеки, що робить її ідеальним рішенням для компаній, які цінують конфіденційність та надійність. Незалежно від того, чи ви керуєте великою корпорацією, чи працюєте фрилансером, Yaware.TimeTracker Enterprise стане незамінним помічником у вашій щоденній роботі.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.