Напевно, що всі ви вже знаєте про такі інструменти, як Yaware.TimeTracker і Jira, які роблять вашу роботу та роботу ваших співробітників більш продуктивною та комфортною. А що, коли ми скажемо про інтеграцію Yaware.TimeTracker з Jira?

 

Тепер здійснимо короткий огляд кожного з інструментів! 

 

Які можливості з Yaware.TimeTracker?

З допомогою Yaware.TimeTracker ви дізнаєтесь: 

 • тривалість робочого дня співробітників
 • які ресурси співробітники використовують для виконання конкретного завдання
 • скільки часу витрачається на виконання завдання
 • коли виникають труднощі при виконанні завдання і потрібна допомога
 • що відволікає співробітників і заважає їм рухатися вперед

 

Основні можливості Jira

 • Відстеження проектів: Jira допомагає керувати завданнями, а також відстежувати проблеми та помилки, що можуть виникнути при виконанні завдань, в режимі реального часу. Це допомагає менеджерам проектів бути впевненими, що вони не відстають від графіка.

 

 • Гнучке управління: Jira пропонує такі функції, як скрамборди, канбан-борди та гнучкі звіти, які допомагають командам організовувати та визначати пріоритети своєї роботи.

 

 • Звітність: Jira надає ряд варіантів звітів, включаючи діаграми швидкості та звіти про спринт. Ці звіти допомагають командам зрозуміти свій прогрес і визначити області, в яких вони можуть покращити роботу.

 

Тож, які переваги ви отримаєте, скориставшись інтеграцією Yaware.TimeTracker з Jira?

Інтеграція Yaware.TimeTracker з Jira – хороше рішення для вас та вашої команди, а особливо, якщо ви зазвичай використовуєте в роботі одразу ці два інструменти.

 

 • Покращене управління проектами

Інтегруючи Yaware.TimeTracker з Jira, ви зможете краще зрозуміти, скільки часу ви і ваша команда витрачаєте на різні завдання і проекти. Ця інформація допоможе вам визначити області, в яких ви можете підвищити свою ефективність і продуктивність.

 

 • Покращений облік робочого часу

  Інтеграція також може допомогти вам оптимізувати робочий процес, оскільки ви можете проводити моніторинг часу безпосередньо з Jira. Це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними інструментами для відстеження часу, що Yaware.TimeTracker і Jira може заощадити ваш час і підвищити точність.

 

 • Вища прозорість

  Так ви зможете більш прозоро спостерігати, як члени команди витрачають свій час. Це допоможе вам або менеджерам виявити потенційно проблематичні області, де членам команди може знадобитися додаткова підтримка, навчання чи допомога.

 

 • Покращена звітність

  Оскільки Yaware.TimeTracker надає детальні звіти про час, витрачений на різні завдання і проекти, а інтеграція з Jira може допомогти отримати ще більше інформації про те, як саме витрачається час. Ці дані більш детальні та конкретні, на їхній основі менеджерам буде легше приймати рішення щодо визначення проблематичних областей та їх вдосконалення.

 

 • Ще вища оптимізація робочого процесу

  Процес моніторингу часу за допомогою Yaware.TimeTracker – вже автоматизований. Та інтегрувавши його з Jira, члени команди можуть зосередитися на своїй роботі на 100%, абсолютно не турбуючись про перемикання між різними додатками. Адже час від часу хочеться переглянути свої результати роботи, а тепер це можна зробити за допомогою одного інструменту. Це значно збереже час ваших працівників, а отже, допоможе підвищити загальну ефективність і продуктивність.

 

Чи був би такий функціонал корисним для вас? Щоб ми дізналися вашу думку, зв’яжіться з нами!

До того ж, ваш зворотній зв’язок прискорить нашу роботу над інтеграцією.

 

Не проґавте свій шанс стати ще продуктивнішими!

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.