Підвищення дисципліни працівників дуже важливе завдання для керівництва, проте не менш важливо зберігати довіру та підтримку співробітників. Ось кілька рекомендацій, як досягти цього балансу: 

 

1. Встановіть чіткі очікування 

Сформулюйте чіткі, специфічні та досяжні цілі для співробітників. Вони повинні знати, що від них очікують і які стандарти якості чи ефективності мають бути виконані.

 

2. Забезпечте належне навчання 

Переконайтесь, що співробітники мають необхідні знання та навички для виконання своїх обов'язків. Забезпечте їм можливості навчання та розвитку, щоб вони відчували себе підготовленими до своїх завдань.

 

3. Мотивуйте 

Розробіть систему мотивації, яка спонукатиме співробітників до зобов'язань та досягнення результатів. Використовуйте різноманітні методи, такі як винагороди, похвала, можливості професійного зростання та цікаві проєкти, щоб заохотити їх до високої продуктивності.

 

4. Побудуйте хорошу комунікацію

Встановіть відкриту та ефективну комунікацію зі співробітниками. Створіть можливості для обговорення їх проблем, потреб та ідей. Прислухайтеся до їхніх поглядів та думок, щоб вони відчували себе цінними членами команди і знали, що їхня думка важлива.

 

5. Будьте справедливими 

Дотримуйтесь справедливого підходу до всіх співробітників. Застосовуйте однакові стандарти і правила для всіх і уникайте суб'єктивних рішень. Це допоможе зберегти довіру та відносини зі співробітниками.

 

6. Надавайте підтримку 

Будьте наявними для співробітників та надавайте їм необхідну підтримку. Допомагайте вирішувати проблеми, які можуть виникати на робочому місці, та надавайте додаткові ресурси, коли це необхідно.

 

7. Прикладайте самі дисципліну 

Керівництво має бути прикладом дисципліни та професіоналізму. Тож дотримуйтесь встановлених процедур, починайте робочий день вчасно та виконуйте свої обов'язки з відповідальністю. Це покаже співробітникам важливість дисципліни.

 

8. Використовуйте програмне забезпечення

Тайм-трекер може бути корисним інструментом для покращення дисципліни працівників, оскільки він дозволяє вести облік і аналіз часу, витраченого на різні завдання. 

Та, мабуть, вам спала думка, що тайм-трекер і довіра дещо не сумісні речі. Але це не так, якщо дотримуватись деяких рекомендацій по впровадженню такого інструменту. Ось кілька важливих кроків для ефективного впровадження тайм-трекера без втрати довіри працівників:

 

  • Не використовуйте тайм-трекер як спосіб постійного нагляду за співробітниками, а використовуйте його як інструмент для самоконтролю і підвищення продуктивності.
  • Поясніть реальні цілі використання тайм-трекера.
  • Забезпечте конфіденційність і безпеку даних, зазначивши, що дані будуть використовуватись тільки для внутрішнього аналізу та покращення процесів роботи.
  • Використовуйте тільки хороше програмне забезпечення.

Один такий приклад хорошого програмного забезпечення ми знаємо – це Yaware.TimeTracker.

 

Yaware – це простий і зручний тайм-трекер для команд будь-якого розміру і структури, розроблений спеціально для підвищення продуктивності.

 

З його допомогою ви дізнаєтеся:

  • який час доби є найпродуктивнішим для працівників;
  • які ресурси співробітники використовують для виконання конкретного завдання;
  • скільки часу витрачається на виконання завдання;
  • коли виникають труднощі у виконанні завдання і потрібна допомога;
  • що відволікає співробітників і заважає їм рухатися вперед.

 

До того ж, Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви могли випробувати її функціонал в повній мірі!

 

Висновок

Загалом, варто пам'ятати, що підвищення дисципліни не має бути покаранням, а має спрямовуватись на розвиток та підтримку співробітників. Зберігайте відкритий діалог і довіру, спілкуйтеся зі своїми працівниками та створюйте сприятливу робочу атмосферу, де вони відчуватимуть себе заохоченими до досягнення високої продуктивності.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.