Ті працівники, які вже здобули досвід віддалених проєктів, розуміють, що віддалені проєкти можуть бути ефективнішими та займати менше часу. Саме цьому сьогодні віддалені проєкти стали звичним явищем у корпоративному світі.

 

Проте є кілька перешкод, які заважають зробити віддалені проєкти стандартною практикою для всіх у всьому світі. Більшість із них можна звести до типових людських проблем: недовіри, страху перед невідомим, нездатності працювати в команді або просто неуважного ставлення один до одного.

 

Тож розглянемо 4 головні виклики віддалених проєктів: 

1. Комунікація та координація

Один із головних викликів віддалених проєктів – це встановлення ефективної комунікації та координації між розподіленими командами. Відсутність фізичного контакту може призвести до непорозумінь, затримок та недоліків в обміні інформацією. Для вирішення цього компанії повинні:

 

 • Використовувати спеціальні інструменти для онлайн-комунікації та спільної роботи, такі як Slack, Zoom, Microsoft Teams тощо.
 • Встановлювати регулярні онлайн-зустрічі для обговорення прогресу та вирішення важливих питань.

 

2. Управління віддаленими командами

Управління віддаленими командами може бути непростим викликом. Менеджерам доводиться вчитися працювати зі співробітниками, яких вони можуть не бачити фізично. Для ефективного управління віддаленими командами слід розглянути наступні аспекти:

 

 • Впровадження системи моніторингу роботи працівників
 • Розвиток навичок віддаленого управління та комунікації з командою через віртуальні канали.
 • Підтримка співробітників в їхній робочій середовищі, навчання їхньої самодисципліни та ефективного використання часу.

 

3. Забезпечення кібербезпеки

З ростом віддалених проєктів, зростає і загроза кібербезпеці. Дані та інформація, якими обмінюються мережею, можуть стати об'єктом атак і порушень безпеки. Для забезпечення кібербезпеки віддалених проєктів важливо:

 

 • Встановити захисне програмне забезпечення та політики безпеки, які враховують специфіку роботи віддалених команд.
 • Навчати співробітників забезпечувати безпеку своїх робочих мереж та пристроїв.
 • Проводити аудит безпеки та вчасно реагувати на можливі загрози.

 

4. Збереження мотивації та продуктивності

Робота віддалено може призвести до втрати мотивації та зниження продуктивності співробітників через відсутність соціального взаємодії та монотонність робочого середовища. Для збереження мотивації та продуктивності важливо:

 

 • Створювати віртуальні командні будні та заходи для підтримки співробітників в доброму настрої.
 • Забезпечувати гнучкість у робочому графіку та дотримання робочого-життєвого балансу.
 • Залучати співробітників до процесу прийняття рішень та розробки стратегій.

 

Аби допомогти вам вирішити виклики, пов'язані з віддаленими проєктами, хочемо порекомендувати впровадити в роботу компанії Yaware.TimeTracker – програмне рішення для моніторингу часу та управління продуктивністю віддалених команд. Ось чим Yaware.TimeTracker може бути корисним: 

 

 • Автоматичний моніторинг робочого часу – вся статистика автоматично вноситься в табель, який можна переглянути або завантажити на комп’ютер для подальшої обробки даних.
 • Аналіз ефективності працівників – можливість побачити фактичне навантаження на команди, що допоможе зрозуміти, чи дійсно є потреба в додатковому персоналі.
 • Управління проєктами та завданнями – весь обсяг запланованої роботи в одному місці, після чого можна розрахувати вартість завдань, години роботи та оцінити, наскільки окупився результат.
 • Персональна статистика – можливість для співробітників самостійно аналізувати свою ефективність.
 • Багато наочних графіків – можливість проаналізувати роботу співробітників всього за кілька хвилин.

 

Хочете почати використовувати Yaware.TimeTracker? Зареєструйтесь просто зараз

Більше того, Yaware пропонує користування програмою 14 днів безкоштовно, щоб ви могли відчути її функціонал в повній мірі!

 

Якщо ви починаєте віддалений проєкт, обов’язково перевірте всі можливі виклики, перерахованих вище. Зрештою, чим раніше ви навчитеся правильно співпрацювати з віддаленою командою, тим краще це буде для вашого бізнесу!

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.