Знайти дійсно хорошу роботу дуже важко. Але кожен підприємець знає, що утримати хорошого працівника ще складніше. Йому потрібно прекрасні умови роботи, щоб він із задоволенням приходив на роботу.

Але щоб утримати таких співробітників, досить тільки добре їх мотивувати. Крім того, досконалості не існує, так що шукати все нові і нові способи потрібно обов'язково.

Як краще мотивувати працівників?

1. Підтримуйте нові ідеї

Коли співробітники приходять до вас з ідеєю або вирішенням проблеми, це ознака того, що їм байдужі компанії. Підтримка нових ідей дає індивідуальний шанс реалізувати себе, мотивує і просто змушує співробітника працювати.

2. Не дозволяйте нудьгувати

Іноді робота стає нудною. Саме тому потрібно давати можливість відволіктися. Сплануйте година цікавих розмов, або проводьте невеликі офісні ігри по вівторках, дозвольте співробітнику вести зустріч. Робіть все, щоб боротися з монотонністю.Мотивировать сотрудников

3. Визнайте особисті досягнення

Кожен хоче бути визнаним і реалізувати свої навички. Визнання добре виконаної роботи надходить від керівництва, означає для співробітника більше, ніж ви думаєте.

4. Слухайте

Це, ймовірно, найлегша річ. Проте, це і важке завдання. Виділяйте небагато часу для того, щоб послухати співробітників, їх ідеї та думки. Це не тільки зробить їх щасливими, але і забезпечить необхідний розуміння ситуації, що склалася.

5. Скажіть «так» вихованцям

Здавалося б дуже дивний спосіб. Але в багатьох країнах все частіше дозволяють приносити своїх улюбленців на роботу. Домашні тварини роблять людей щасливими і приносять відчуття товариських відносин в офісі.

Мотивировать сотрудников6. Створюйте досяжні цілі

Установка мети важлива, вона гарантує, що цілі не дуже піднесені. Крім того, це дозволить їх досягти протягом встановленого періоду.

7. Будьте чіткі з очікуваннями

Установіть чіткі очікування від співробітника, це дозволить планувати і передбачити конкретні результати.

8. Будьте лідером, за яким можна слідувати

Якщо співробітники не сприймають керівника як гідного лідера, як можна очікувати, що вони вірять в загальну місію, і як він може допомогти її досягти?

9. Зробіть речі цікавими

Струшування співробітників це хороший спосіб розбити рутину дня і розбавити графік роботи.

10. Введіть традиціїМотивировать сотрудников

Як говорить статистика, деякі співробітники тягнуть з відпусткою, щоб брати участь в сімейних святах. Наприклад, кожен курортний сезон можна ввести, як заохочення, безкоштовні квитки на одну подорож. Це покладе початок традиції.

11. Тримайте розум відкритим

Потрібно завжди бути відкритим для нових ідей і методів. Варто проводити дослідження і розглядати нові можливості.

12. Будьте доступними

Легко провалитися в графік, але так само легко виділити кілька хвилин кожен день, щоб поговорити зі співробітником.

Мотивировать сотрудников13. Майте терпіння

Підприємці, як правило, зацікавлені в результатах. Терпіння завадить очікувати всього занадто швидко і дозволить співробітникам виконувати завдання належним чином.

14. Забезпечте баланс

Жвава робоче середовище обіцяє добре проведений час. Але баланс є настільки ж важливим для підтримки рівня продуктивності співробітників.

15. Створюйте позитивну робочу середу

Там, де немає місця негативу, успіх буде досягнутий. Позитивне робоче середовище є результатом позитивних лідерів.

Коли співробітники мотивовані, то здавалося б вони повинні продуктивно працювати і досягати хороших показників. Чи так це насправді? Допоможе взнати програма розрахунку ефективності персоналу.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.