Автоматичний облік робочого часу

Автоматичний облік робочого часу – це сучасний метод збору інформації про діяльність співробітників за комп'ютером і оцінки ефективності їх роботи.

Сьогодні мало хто може уявити ведення бухгалтерії без програми 1C або формування клієнтської бази без CRM.

Облік робочого часу вручну, взявши до уваги сучасні вимоги до ведення бізнесу, теж практично неможливий. Він малоефективний, оскільки не може в повному обсязі забезпечити керівника об'єктивною інформацією про роботу персоналу. До того ж, він досить витратний як з точки зору часу на обробку та аналіз даних, так і з боку фінансових витрат.

Коли без системи обліку робочого часу Вам не обійтися

Ось кілька випадків, коли впровадження системи просто необхідне:

1. Співробітники більшу частину роботи виконують за комп'ютером.

Якщо співробітники працюють за комп'ютером, створити видимість бурхливої ​​діяльності простіше простого. А ось підрахувати, скільки часу насправді витрачено на виконання завдань, а скільки, наприклад, на соціальні мережі, дуже складно. У більшості випадків традиційні методи на співробітників не діють в боротьбі з запізненнями та іншими порушеннями дисципліни.

2. У компанії великий штат співробітників і складно проконтролювати роботу кожного з них.

Якщо в компанії працює сто і більше осіб, то для того, щоб особисто приділити хвилин 10 кожному з них, не вистачить цілого робочого дня. А ще доведеться вручну скласти звіт, а потім його проаналізувати. Весь процес займе досить багато часу, але інформація все одно буде неповною. А Ви самі знаєте, що час керівника “на вагу золота”.

3. Персонал працює за різним графіком (вільне відвідування / фіксований).

Якщо співробітники працюють за різними графіками, проконтролювати дотримання робочого розкладу без використання спеціалізованих програм практично неможливо. Так само складно підрахувати загальну кількість відпрацьованого часу і норму виробітку.

4. Ви користуєтеся послугами віддалених співробітників, і / або компанія має представництва в інших містах і навіть країнах.

Вручну вести облік часу, витраченого на роботу, віддаленими співробітників ще важче. Щоб проконтролювати їх роботу, Вам доведеться використовувати Skype або час від часу робити телефонні дзвінки. Використовуючи програму для автоматичного обліку часу, Ви значно спростите управління і моніторинг роботи віддалених співробітників.

Для вирішення цих проблем пропонуємо Вам автоматичну систему Yaware.TimeTracker. Це доступний і легкий у використанні для кожного керівника, інструмент для обліку робочого часу.

звіти по часу

Автоматичний облік робочого часу з Yaware.TimeTracker

Yaware.TimeTracker – це система, що дозволяє вести облік часу безперервно і повністю автоматично, без участі людини. Система дає повну і об'єктивну інформацію про роботу офісних і віддалених співробітників незалежно від їхнього графіку роботи та службових обов'язків.

З Yaware.TimeTracker Ви зможете:

  • одночасно вести облік робочого часу всіх співробітників компанії та отримувати звіти, навіть не перебуваючи в офісі;
  • встановити індивідуальний графік моніторингу (цілодобовий або в чітко визначений час) для співробітників відповідно до їх робочими графіками;
  • отримувати інформацію про ефективність використання робочого часу кожним співробітником компанії (моніторинг додатків, програм, сайтів і продуктивність їх використання виходячи з робочих обов'язків);
  • дати можливість співробітникам самим аналізувати статистику про свою роботу, значно поліпшивши тим самим дисципліну і якість роботи без застосування “штрафних санкцій”.

Використовуючи Yaware.TimeTracker для обліку робочого часу, Ви не тільки покращите роботу співробітників компанії, але й значно заощадите час, який зможете використовувати для вирішення інших не менш важливих завдань.

Автоматический учет рабочего времени сотрудников

Ведіть автоматичний облік робочого часу з Yaware.TimeTracker!

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції