Політика повернення коштів Yaware

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Діюча ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ YAWARE (далі «Політика») визначає взаємини щодо повернення коштів між Товариством з обмеженою відповідальністю «Yaware» (далі «Ми», «Yaware») і користувачами сайту (далі “Ви”, “Клієнт”), розташованого за адресою: timetracker.yaware.com.ua, timetracker.yaware.com,
https://yaware.ru (далі разом “Сторони”), а також Сервісу, що надається Yaware.  

1.2. Політика є важливою частиною Умов надання послуг, розташованих за посиланням: https://yaware.com.ua/uk/terms-of-service/, яка допомагає поліпшити роботу Yaware, а також врегулювати відносини між Yaware і Клієнтом щодо повернення коштів. 

1.3. Yaware вправі здійснити повернення коштів тільки на підставах, які передбачені цією Політикою, або узгоджені між Сторонами в іншому письмовому документі, підписаному Сторонами. 

 

2. ПІДСТАВИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

2.1. Нижче наведені підстави для повернення коштів:

2.1.1. Несправність Сервісу, значна неполадка в роботі програми, яка унеможливлює доступ до системи і особистої статистики на тривалий час, крім ситуацій, коли компанія піддається несанкціонованим діям з боку зловмисників. 

2.1.2. Завчасне попередження про бажання припинити роботу з Сервісом, не пізніше, ніж за 14 календарних днів. У такому випадку кошти повертаються тільки за проплачений наперед, але не за невикористаний період. У разі невикористання Клієнтом послуг з незалежних від Yaware обставин (відсутність у Клієнта необхідності в послугах, неможливість отримання послуг, обумовлене технічними проблемами з обладнанням і послугами зв'язку з боку Клієнта), а також в разі блокування облікового запису в зв'язку з порушенням Умов надання послуг або Договору, вартість оплачених, але невикористаних Клієнтом послуг повертається Клієнту виключно на розсуд Yaware.

 

3. ЗАПИТ ПРО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

3.1. Перед початком використання Послуг, будь ласка, ознайомтеся з усіма деталями і умовами, і обмеженнями, описаними в цій Політиці.  

3.2. При необхідності повернення коштів, виконайте наступні дії:

3.2.1. Не пізніше, як за 14 днів, напишіть відповідний запит на пошту contact@yaware.com з темою листа “Повернення коштів для облікового запису (пошта реєстрації аккаунта) і описом причини повернення”. Якщо Ви не отримаєте відповідь протягом 1 робочого дня, будь ласка, зв'яжіться з нами в чат або за номером телефону і уточніть, чи отримали ми Ваш лист.

3.3. Кошти будуть повернуті в наступному порядку: 

3.3.1. З Вами зв'яжеться Ваш менеджер для обговорення причини повернення. 

3.3.2 Після з'ясування причини, ми зробимо повернення протягом 3 робочих днів.

3.3.3. Гроші будуть зараховані вам на рахунок в період від 1 до 21 числа календарного дня  календарного місяця в залежності від вашого банку. 

 

4. ОБМЕЖЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ

4.1. Yaware не передбачає повернення коштів в таких випадках:

4.1.1. Технічні неполадки з боку Клієнта, що унеможливлюють використання системи.
4.1.2. Навмисне невикористання послуг Клієнтом без письмового попередження Yaware про бажання повернути сплачені кошти.

4.1.3. Кошти не повертаються за вже використаний період Клієнтом.

 

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. У разі визнання недійсною або нездійсненною будь-яку частину даної Політики, інші її частини і положення залишатимуться чинними. Відмова від будь-якого положення Політики або будь-які її порушення не скасовує дію цієї Політики.

5.2. До цієї Політики і відносини між Yaware і Вами, що виникають у зв'язку з використанням Сервісу, застосовується законодавство України.

5.3. Ця Політика є невід'ємною частиною Умов надання послуг, розташованих за посиланням: https://yaware.com.ua/uk/terms-of-service/.

5.4. Версія Політики від 23.12.2019 року.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції