Моніторинг робочого часу в гуртовій компанії c Yaware.TimeTracker

Ви власник гуртової компанії? Тоді Ви не з чуток знаєте, як важко вести моніторинг робочого часу і ефективно налагодити роботу персоналу, щоб уникнути величезних черг в місцях продажу товарів і невдоволення клієнтів за підтримки по телефону або в чаті.

А як можна досягти високого рівня обслуговування, якщо співробітники, надаючи консультацію по телефону, примудряються ще й пасьянс розкладати, а ціни й наявність товарів на складі кажуть, в кращому випадку, по пам'яті, а то і взагалі навмання.

Встановіть Yaware.TimeTracker і ведіть моніторинг робочого часу співробітників за комп'ютером. Виявити реальну завантаженість персоналу. Оцініть залежність якості роботи співробітників від продуктивності використання ними робочого часу.

wholesale

Принцип роботи онлайн-сервісу Yaware.TimeTracker

Сервіс встановлюється на комп'ютери Ваших співробітників: аккаунт-менеджерів, менеджерів з продажу, логістів, бухгалтерів і т.д.

Yaware.TimeTracker автоматично запускається при включенні комп'ютера і веде моніторинг робочого часу співробітників протягом дня, дозволяючи Вам контролювати роботу персоналу в онлайн-режимі.

Сервіс фіксує інформацію про діяльність за комп'ютером: коли почав і закінчив робочий день, якими програмами, програмами та Інтернет-ресурсами користувався Ваш співробітник і наскільки продуктивно використовував робочий час.

Готові звіти у вигляді графіків і таблиць Ви отримуєте на свій email або аналізуєте онлайн — в особистому кабінеті сервісу.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати сервіс:

Виберіть режим роботи сервісу

Ви можете використовувати Yaware.TimeTracker як в прихованому, так і в явному режимі.

Вказати режим роботи Вам необхідно в налаштуваннях безпосередньо під час установки сервісу на комп'ютери співробітників.

Перейти від прихованого до явного контролю Ви можете в будь-який момент.

Налаштуйте продуктивність використання програм і сайтів

Задайте настройки продуктивності використання співробітниками різних ресурсів відповідно до їх робочих обов'язків і необхідності роботи з тими чи іншими додатками.

Наприклад, якщо Вашого менеджера з продажу не обійтися без CRM, Active Desktop Calendar, Thunderbird — можете сміливо віднести їх до категорії “Продуктивно”.

Відповідно соціальні мережі, Photoshop і CorelDRAW — в категорію “Непродуктивно”.

Надайте співробітникам доступ до особистої статистики

Так співробітники зможуть не тільки самостійно контролювати ефективність використання свого робочого часу, а й без праці вкладуться зі здачею проектів у встановлені терміни.

Ви, у свою чергу, уникнете конфліктів при розв'язанні спірних питань і проблем, пов'язаних з оплатою праці.

Увімкніть функцію зняття скріншотів екрану

Отримуючи знімки екрану Ви наочно побачите, чим займаються Ваші співробітники на роботі й наскільки продуктивно використовують робочий час.

З Yaware.TimeTracker Ви будете точно знати: працює Ваш співробітник над проектом або просто просиджує за комп'ютером оплачений Вами час.

знімки екрану

Аналізуйте дані

Yaware.TimeTracker дозволяє моніторити діяльність співробітників за комп'ютером в режимі реального часу. Тому навіть якщо Ваші гуртові бази розкидані по всьому місту, Вам не потрібно об'їжджати всі точки, щоб оцінити продуктивність роботи персоналу.

Просто включіть комп'ютер, зайдіть у свій особистий кабінет і подивіться, чим займаються співробітники під час Вашої відсутності.

Що Ви отримаєте, використовуючи сервіс

Моніторинг робочого часу віддалених офісів і філій

Облік робочого часу в режимі онлайн дозволить Вам контролювати робочий процес співробітників віддалених офісів. Це дасть Вам гарантію того, що Ваші клієнти отримують якісне обслуговування і підтримку, а гроші, які Ви виділяєте на оплату праці, Ваші співробітники отримують заслужено.

Визначте реальну завантаженість персоналу

Наплив покупців нерівномірний і залежить від часу доби й дня тижня. Відповідно, Ваші співробітники нерівномірно завантажені роботою протягом дня.

З Yaware.TimeTracker Ви визначите пікові години роботи й зможете скласти оптимальний графік. Так Вам не доведеться оплачувати робочий час, в яке співробітники сиділи без роботи.

Оцініть рівень кваліфікації співробітників

Ви будете знати, чому співробітник не справляється зі своїми обов'язками: він завантажений роботою або використовує робочий час не за призначенням. А можливо, Вашому співробітнику просто не вистачає знань і навичок для того, щоб виконувати роботу в термін.

Але будьте готові, що деяких співробітників можна відправити на навчання, а з деякими, можливо, навіть попрощатися.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції