Yaware.TimeTracker проти Стахановець

Що таке Стахановец?

Стахановец — це програмний комплекс, який позиціює себе як система запобігання витоку інформації (DLP). Тут робиться акцент на агресивний контроль з боку керівництва: відео та аудіо спостереження за діями співробітника, моніторинг листування і голосових переговорів в Skype, контроль мобільних пристроїв.

Що таке Yaware.TimeTracker?

Yaware.TimeTracker — автоматична система обліку робочого часу та оцінки ефективності роботи співробітників за комп'ютером. Тут наголос робиться на підвищення продуктивності кожного співробітника, а не просто на їх тотальний контроль. Система дає повну картину робочого дня і дозволяє зміцнити дисципліну, оптимізувати роботу співробітників і ефективно управляти компанією з мінімальними зусиллями.

Безліч докладних звітів

В цьому плані Yaware.TimeTracker — функціональніший. Більше ніж 18 звітів у вигляді графіків і таблиці дозволяють дуже детально вивчити поведінку і продуктивність кожного співробітника, відділу або цілої компанії. Серед основних звітів:
  • «Оперативне зведення» — чим займаються співробітники в даний момент
  • «Рейтинг» — хто зі співробітників був найпродуктивнішим, хто самим непродуктивним і хто найбільше був відсутній на робочому місці
  • «Порушення» — хто і коли найбільше запізнювався, йшов раніше визначеного часу і залишався після роботи
  • «Діяльності» — діяльність і активності кожного співробітника або відділу
  • «Динаміка» — графік динаміки роботи співробітників, відділів або компанії за певний період часу

Онлайн та офлайн-активність

І Стахановец, і Yaware.TimeTracker ведуть облік робочого часу співробітників за комп'ютером. Крім того, Yaware.TimeTracker фіксує ще й час поза комп'ютера: зустрічі, перерви й наради. Ця інформація дає можливість ще точніше побачити, як проходить робочий день компанії.

Доступ співробітників до особистої статистики

З Yaware.TimeTracker доступ до інформації про роботу за комп'ютером можуть мати не тільки керівники, а й самі співробітники. У працівників є можливість подивитися поточну статистику (доступ вони мають тільки до особистих даних), порівняти її з показниками за минулий період і проаналізувати свою продуктивність, щоб в майбутньому працювати ще ефективніше. Стахановец же такої функції позбавлений.

Сучасний і зрозумілий інтерфейс

Більш дружній інтерфейс в Yaware.TimeTracker дає можливість керівнику відразу побачити, хто що робить і швидше оцінити ефективність роботи співробітників. У Стахановці треба ще розбиратися що до чого.

Доступність на всіх пристроях

У той час, як Стахановец підтримує тільки Windows, Yaware.TimeTracker працює на всіх платформах: Windows, Linux і Mac. Також є безкоштовний мобільний додаток для Android і iOS.

Аналіз продуктивності

Yaware.TimeTracker не тільки веде запис усіх використовуваних сайтів, додатків, документів, а й визначає їх продуктивність. Потрібно тільки визначити установки для кожного співробітника / відділу. Наприклад, Twitter — продуктивний ресурс для маркетолога, але непродуктивний для бухгалтера. У Стахановці ж такої функції немає.

Оперативне зведення

Yaware.TimeTracker дозволяє в поточний момент (в режимі реального часу) подивитися хто присутній на робочому місці, які програми, сайти, документи відкриті, хто зайнятий продуктивною / непродуктивною роботою. У Стахановці немає такої можливості.

Рейтинги продуктивності

Yaware.TimeTracker на основі зібраних про роботу персоналу даних, формує рейтинг співробітників за продуктивністю, наочно показує кращого і гіршого співробітника, в Стахановці такої функції немає.

Оптимальне рішення для кожного

З Yaware.TimeTracker ви платите тільки за те, що насправді потрібно. Можна вибрати оптимальний тарифний план з необхідним набором функцій, виходячи з розміру компанії, особистих потреб та комфортної ціни. Стахановец ж має однаковий набір функцій для всіх.

Ціна питання

Ціна Yaware.TimeTracker — від $3 в місяць за співробітника, є можливість вибрати оптимальний для себе тарифний план, в тому числі абсолютно безкоштовний. Стахановець обійдеться вам приблизно в $3.5.

Спробувати Yaware.TimeTracker безкоштовно

14 днів, все включено
Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції