Yaware.TimeTracker проти DeskTime

Що таке DeskTime?

DeskTime — програма для стеження за робочим часом, яка дає можливість поліпшити ефективність персоналу. DeskTime автоматично аналізує продуктивність співробітників, розділяючи час, проведений на роботі за категоріями «продуктивно», «нейтрально» і «непродуктивно».

Що таке Yaware.TimeTracker?

Yaware.TimeTracker — автоматична система обліку робочого часу та оцінки продуктивності роботи співробітників за комп'ютером. Yaware.TimeTracker також розділяє час за категоріями, в залежності від використовуваних додатків / сайтів і дозволяє підвищити продуктивність персоналу на 20%.

Безліч докладних звітів

В цьому плані Yaware.TimeTracker — функціональніша. Більше ніж 18 звітів у вигляді графіків і таблиць дозволяють дуже детально вивчити поведінку і продуктивність кожного співробітника, відділу або цілої компанії. Серед основних звітів:

  • «Оперативне зведення» — чим займаються співробітники в даний момент
  • «Рейтинг» — хто зі співробітників був найпродуктивнішим, хто самим непродуктивним і хто найбільше був відсутній на робочому місці
  • «Порушення» — хто і коли найбільше запізнювався, йшов раніше належного і залишався після роботи
  • «Діяльності» — діяльність і активності кожного співробітника або відділу
  • «Динаміка» — графік динаміки роботи співробітників, відділів або компанії за певний період часу

Об'єднання відвідуваних сайтів по продуктивності

Відразу ж після установки програми, Yaware.TimeTracker вміє розрізняти продуктивні й непродуктивні сайти. У DeskTime для цього потрібно завантажувати окреме розширення для браузера.

Скріншоти і знімки веб-камери

На відміну від DeskTime, Yaware.TimeTracker може робити скріншоти екранів і знімки з веб-камер співробітників. Ця функція може стане в пригоді для моніторингу роботи позаштатних співробітників і фрілансерів.

Прихований і явний контроль

Yaware.TimeTracker дає можливість вести облік робочого часу співробітників як в прихованому, так і в явному режимі. DeskTime підтримує тільки останній режим.

Рівні доступу

Yaware.TimeTracker дозволяє налаштувати різні рівні доступу до статистики співробітників для керівництва (власника компанії, начальника відділу і менеджерів), а також для HR-менеджера, системного адміністратора і бухгалтера. Це дозволить керівникам аналізувати та оцінювати роботу своїх підопічних.

Звіти на e-mail

За допомогою Yaware.TimeTracker ви можете отримувати звіти по відпрацьованому часі співробітників на свій e-mail — щодня або раз в день / тиждень / місяць. У DeskTime дана функція відсутня.

Рішення для кожного

Yaware.TimeTracker надає можливість вибрати оптимальний тарифний план з необхідним набором функцій, виходячи з особистих потреб, розміру компанії та комфорту ціни. DeskTime має однаковий набір функцій для всіх.

Ціна питання

DeskTime коштує від $9 в місяць за співробітника. Yaware.TimeTracker обійдеться вам дешевше — його вартість від $3, при цьому Ви можете вибрати оптимальний тарифний план, в тому числі абсолютно безкоштовний!

Спробувати Yaware.TimeTracker безкоштовно

14 днів, все включено

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Доступ до демо-версії
Запит на онлайн-презентацію

*Тривалість презентації до 30 хвилин

Запит ціни для Yaware Enterprise

Будь ласка, залиште свій запит на ціну Yaware.TimeTracker Enterprise

Замовлення послуг по впровадженню
[contact-form-7 id="16803"]

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїм досвідом про те, як система Yaware допомогла Вам у вирішенні ваших завдань

Інтеграція Yaware з Jira

Залиште тут заявку і ми повідомимо вас, коли буде реалізована функція інтеграції