Система обліку робочого часу для Call-центру – old

Потрібна система обліку робочого часу для Call-центру? Тоді Ви напевно зіткнулися з ситуацією, коли деякі співробітники не встигають вчасно обдзвонити всіх клієнтів або прийняти потрібну кількість телефонних дзвінків.

І справа тут зовсім не в поганому Інтернеті, збої в роботі програм або неякісному обладнанні. Справа в самих співробітників, вірніше в їх продуктивності й сумлінності щодо виконання поставлених завдань.

Якщо один співробітник робить по 100 ефективних дзвінків (нас же цікавить саме результат, а не кількість контактів) з дня на день, а інший — з працею до 50 дотягує, то виникає питання: “Чому при рівних умовах праці продуктивність роботи співробітників значно відрізняється?”

Виявити справжню причину різної продуктивності співробітників, а також підвищити загальну ефективність роботи персоналу Вам допоможе система обліку робочого часу Yаware.

PhoneCall

Принцип роботи онлайн-сервіса Yaware

Сервіс встановлюється на комп'ютери Ваших операторів, менеджерів, контролерів, технічних фахівців, а також інших співробітників, яких Ви хочете контролювати.

Yaware.TimeTracker запускається автоматично і моніторить діяльність персоналу протягом робочого часу, дозволяючи Вам при цьому контролювати роботу співробітників в режимі реального часу.

Сервіс збирає інформацію про роботу за комп'ютером: час початку і закінчення робочого дня, загальна кількість відпрацьованих годин і їх продуктивність.

Ви отримуєте деталізовані звіти про роботу персоналу на свій email або ж аналізуєте дані онлайн в особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на ПК персоналу
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати сервіс для контролю співробітників

Виберіть режим роботи сервісу

З Yaware.TimeTracker Ви можете контролювати роботу персоналу як в прихованому, так і в явному режимі.

У явному режимі роботи на панелі завдань з'явиться іконка Yaware.TimeTracker, клікнувши по якій співробітник може отримати інформацію про продуктивність своєї роботи: загальна кількість відпрацьованого часу, а також його продуктивність.

Якщо ж Ви хочете вести прихований монітортінг, поставте відповідну позначку при першій установці сервісу на комп'ютери співробітників.

Налаштуйте графік моніторингу

Ваші співробітники працюють у кілька змін від чого облік їх робочого часу задає Вам чимало клопоту?

З Yaware.TimeTracker — це більше не проблема. Ви можете задати графік моніторингу роботи за комп'ютером окремо для кожного співробітника або групи співробітників, що працюють по одному графіку.

налаштування моніторингу

Категоризируйте ресурси

Ви можете розділити всі програми, програми та сайти на категорії: “Продуктивно”, “Непродуктивно”, “Нейтрально” згідно з необхідністю їх використання для виконання співробітниками своїх робочих обов'язків.

Оскільки оператор і технічний фахівець, наприклад, мають різну специфіку роботи й виконують різні завдання, то продуктивність використання одних і тих же ресурсів для них буде значно відрізнятися.

Групуйте співробітників

Оскільки Ваші співробітники працюють у кілька змін, Ви можете об'єднати їх, наприклад, по групах відповідно до графіка роботи. Так Вам буде легше проаналізувати діяльність кожного з них, а також порівняти показники ефективності співробітників між собою.

Крім того, для кожної групи співробітників Ви можете призначити відповідального менеджера — співробітника, який несе відповідальність за виконання планів довіреної йому групи, а також контролює роботу кожного підопічного окремо.

Увімкніть скріншоти екрану

Є підозри, що деякі співробітники не зовсім сумлінно ставляться до виконання робочих обов'язків і частина робочого часу використовують не за призначенням?

Увімкніть функцію зняття скріншотів екрану. Так Ви побачите, чим конкретно займаються співробітники в робочий час, а отже — отримаєте повну картину робочого дня персоналу.

знімки екрану

Система обліку робочого часу для Call-центру і вигоди від її використання

Автоматизуєте облік робочого часу

Вам не потрібно буде вручну збирати інформацію про діяльність співробітників за комп'ютером.

З Yaware.TimeTracker Ви будете знати: наскільки сумлінно Ваші співробітники дотримуються робочого графіка і дотримуються робочу дисципліну, чим займаються в робочий час і наскільки продуктивно його використовують.

Оцініть рівень кваліфікації співробітників

Ви без зусиль дізнаєтеся, чому одні співробітники справляються з поставленими завданнями, а інші — ні. Можливо, причина криється в низькій кваліфікації співробітника. Йому просто не вистачає досвіду і знань для того, щоб працювати з потрібними програмами й ресурсами, причому нарівні з колегами.

Погодьтеся, адже набагато простіше навчити співробітника, відправити його на курси або тренінг, ніж шукати відповідну заміну, витрачаючи на це час і гроші.

Віддалений контроль співробітників

Ви однаково ефективно зможете контролювати робочу діяльність співробітників, що працюють з Вами в одному офісі, а також тих, хто трудиться віддалено — в іншому районі міста або навіть регіоні країни.

Об'єктивні, реальні дані про роботу персоналу Ви зможете переглянути в будь-який зручний час, маючи доступ до Інтернету.

Чи зможете керувати великою командою

Контроль великої кількості працівників для Вас більше не проблема. Ви можете в будь-який момент переглянути інформацію про роботу як конкретного співробітника, так і цілого відділу.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!
Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.
Дякуємо за реєстрацію
Виконується вхід до вашого профілю ...
loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader